Şimdi Ara

Yazıcı+Tarayıcı+Fotokopi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben fiyatı 130 - 200 ytl arasında bir yazıcı almayı düşünüyorum. Ancak tarayıcı ve fotokopi özelliğide olsun istiyorum. Bu fiyatlara göre alınabilecek en iyi yazıcı sizce hangisidir? Birde karttuşu ortalama kaç basımlık ve dezavantajı varsa onunla beraber yazarsanız çok sevinirim.

İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla

• aynen bende senin gibi çok araştırdım öyle aldım ama sen şanslısın tek diyeceğim yazıcı : HP C4280 Ben 185 Ytl'ye almıştım çok memnunum... dediklerin tüm özellikler bu yazıcıda var araştırmana gerek yok.
  • hmm ürün güzele benziyor başka tavsiyesi olan ?
  • merhaba arkadaşım benim tavsiyem piyasada 300 ün üzerinde olan ama teknosada şuanda 209 ytlye satılan canon mp 630
    kartuşları tekli olduğu için maliyet daha uyguna geliyor siyah kartuşu 26 diğer renkliler 13 ml bu fiyata alabiliceğin yazıcılardan 2 kat daha fazla baskı alabilirsin;)
  • MP630 usta 309 yazıyor çok pahalı bana göre, ama teşekkürler yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueperlow -- 29 Kasım 2008; 19:59:43 >
  • valla teknosa fiyatları yükseltmiş geçen hafta 4 tane mp 630 aldık :):):)

diğer tavsiyem ise mp 210 kartuşlarını rahatlıkla doldurabilirsin fiyatı piyasada 95 ile 120 arası değişiyor
  • canonun kartusları rahatlıkla doluyor oylemi....canon aldıgıma pişmanım...kartuslar raHATlıkla doluyorsa mp170 var bende 40 lıraya verıyorum alsın bırı doldursun kartusları....
    arkadasım hp al kesınlıkle kartus doldurtutken basın agrımasın canonlarda kartus doldurmak ıskence...
    en basta arkadasın onerdıgı alet cok ıyı bende almayı dusunuyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: cremisiastro

valla teknosa fiyatları yükseltmiş geçen hafta 4 tane mp 630 aldık :):):)

diğer tavsiyem ise mp 210 kartuşlarını rahatlıkla doldurabilirsin fiyatı piyasada 95 ile 120 arası değişiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: hidrojenperoksit

canonun kartusları rahatlıkla doluyor oylemi....canon aldıgıma pişmanım...kartuslar raHATlıkla doluyorsa mp170 var bende 40 lıraya verıyorum alsın bırı doldursun kartusları....
    arkadasım hp al kesınlıkle kartus doldurtutken basın agrımasın canonlarda kartus doldurmak ıskence...
    quote:

Canon mp210 un kartuşunu (aynı kartuş) +40 defa doldurdum varsa başka bu sayıya ulaşabilen yazıcı yazın bilelim. Mp210 canonlar arasında artık bir fenomendir, reset olayı %100 çözülmüştür. Arzu eden foruma bakabilir, lütfen dikkatli okuyalım arkadaş Canon'dan ziyade MP210 modelinin dolumunun sorunsuz olduğunu belirtmiş.

• mp210 la mp170 ın ne farkı varki.o zaman mp170 de doldurulabılır..malesef etrafımdakı kımse basaramadı..bunu basarabılmek ıcın forum forum gezmek tum ayrıntıları okumak gerek.3 kuruşa yazıcı aldık harcadıgımız zamana harcıyorum....halbukı hp yazıcılarda verıyosun bır kırtasıyeye 5 lıraya dolduruyolar takıp kullanıyosun......
  • Hala yanlışı savunuyorsun. Sana zor gelen, henüz farkına varamadığın gerçekler sen onlardan bi-haber olsan da, mantığına uymasada birer gerçektir. Senin onları bilmemen onların varlığına engel değil. Şimdi sen eksik bilgin ve ön yargınla yazdığını okuyan herkese sabit fikrini aşılamış oluyorsun. Ben buldum MP210 resetlenebiliyor. Bunu forumda (çok değil ilk sayfada mevcut) paylaştım girip deneyen birçok arkadaş oldu ve herkes memnun yani senin tabirinle bunu basarabılmek ıcın forum forum gezmeye gerek yok zaten ilk sayfada mevcut başlık. Ayrıca birbirine benzeyen herşey aynı olmayabilir, aksini düşünmekten ziyade bu hususu kesin saymak ve bundan bazı çıkarımlarda bulunmak sanıyorum dogmalardan öteye gidebilecek bir düşünce tarzı olamaz.
  • Arkadaşım geçen haftalarda bende 200YTL lik bütçemi aşmayacak bir yazıcı araştırdım canon u çok övdüler fakat ben tercihimi HP den yana yaptım gerek kartuş dolumu, gerekse yedek parça ve tamir açısından servis yaygınlığını da düşünerek HP de karar kıldım ve arkadaşın önermiş olduğu C4280 modelinin biraz farklısı C4380 modelini aldım donanımsal olarak tek farkı C4380 de wireless özelliğinin olması. fotoğraf çıktısı, scanner ve üzerine entegre küçük ekran multicardreader ile benim gibi ev kullanıcıları için ideal bir yazıcı aldıktan hemen sonra kartuş dolum seti sipariş ettim ve yaklaşık 5 defa da kartuşlarını doldurdum. Yazıcıdan aylık ortalama olarak 500 sayfadan fazla çıktı almayacaksan işini dört dörtlük görür. kartuş dolumunu da ister 5YTL ye herhangi bir bilgisayarcı veya kırtasiyeden doldurt istersenden bir enjektör ve bir şişe mürekkep alıp kendin evde doldur. Biraz konumuz dışı ama ben HP markasını bizim yerli üretim doğan şahin marka araçlara, Canon u da dacia gibi veya chrysler gibi araçlara benzetiyorum. doğan şahin özellik yok fiyat özelliğine göre pahalı ama her yerde parça ve usta bulabiliyorsun chrysler özellik çok fiyat ucuz ama arıza yaptı mı da insanın anasını ağlatıyor ne parçası ne ustası var ;)))

• quote:

Orjinalden alıntı: hidrojenperoksit

canonun kartusları rahatlıkla doluyor oylemi....canon aldıgıma pişmanım...kartuslar raHATlıkla doluyorsa mp170 var bende 40 lıraya verıyorum alsın bırı doldursun kartusları....
    quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_21622881/tm.htm

çok zor değil konu başlığı burada kartuşu doldurmak için 10 dk nı verip okursan burayı sorun yaşamazsın

• arkadaşlar hakikaten bende kartuş konusunu düşünüyorum ev kullanıcısıyım, ancak kartuş olayında canon çok pahalı ve doldurup dolduramayağımıda bilmiyorum. Canon şıklık bakımından beni cezbediyor ancak hp de her yerde teknik servis karttuş sorunu olmayan bir marka

cidden çok iyi bir tavsiyeye ihtiyacım var, kartuşu diyelimki yanlış doldurduk canonda bunu farketti garanti ne olur ?
    HP de bildiğim kadarıyla garantide de sorun olmuyor?

bilgilendirebilirseniz sevinirim.
  • Kartuş konusunda en sorunsuz olan HP. Tavsiye ederim.
    Garanti süresi içinde servis çok iyi, ancak garanti süresi dolduğunda herhangi bir arızada istedikleri ücret çok fazla oluyor. Tamir ettireceğine yenisini almak daha uygun oluyor. Bunun dışında temiz, tozsuz ve nemsiz ortamda kullanırasan ömrü uzuyor.
    Kartuşta en fazla sorun Epson'da. Canon'un da sık sık kartuş doldurma sorunu çıkıyor.
    Çok fonsiyonlu OXI'nin laser B2500 modeli var, 250-300 arası fiyatlarda. Laserle baskı daha ucuza gelir ve daha kaliteli baskı alırsın ama, renkli çıktı alamazsın.
    Webden araştırarak ve karşılaştırarak bulabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blueperlow

arkadaşlar hakikaten bende kartuş konusunu düşünüyorum ev kullanıcısıyım, ancak kartuş olayında canon çok pahalı ve doldurup dolduramayağımıda bilmiyorum. Canon şıklık bakımından beni cezbediyor ancak hp de her yerde teknik servis karttuş sorunu olmayan bir marka

cidden çok iyi bir tavsiyeye ihtiyacım var, kartuşu diyelimki yanlış doldurduk canonda bunu farketti garanti ne olur ?
    HP de bildiğim kadarıyla garantide de sorun olmuyor?

bilgilendirebilirseniz sevinirim.

kartuş dolumunda bütün markalarda garanti kapsamına çıkarır
  • HP yazıcı tarayıcı fotokobi olarak C4280 modelini tavsiye ederim. Çok iyi bir cihaz...
  • SAMSUNG SCX-4300 YAZICI TARAYTICI FOTOKOBİ

olabilir mi
  • HP C4280 aldım arkadaşlar, teknosadan stokta vardı herhalde bugün sipariş çıkar yola yarın elimde olur.
    Teşekkürler yardım etmeye çalışan herkeze
  • HP PSC 1410 u tavsiye ediyorum.ama piyasada bulursan ben HP PSC 1410 u 4-5 yıl önce almıştım.
  • O kadar çok marka takıntımız varki(bende dahil). Bende çok fonksiyonlu yazıcı arıyordum.Yukarıda isimleri geçen markalar benim de kafamda vardı.Sonra tesadüfen bir mağazada bir indirim gördüm.Lexmark x4550 yazıcı-tarayıcıda indirim vardı.Ben 135ytl ye aldım.Kafamda soru işaretleri vardı ama kullanmaya başlayınca hepsi gitti.Çok güzel bi cihazmış.Fotoğraf yazıcısı olmamasına rağmen fotoğraf baskı kalitesi beklediğimin çok çok üstünde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.