Şimdi Ara

Yazıcı Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bılıyorum yazıcı konusunda cok konu war ancak her kafadan bır ses cıkıyor we bende en ıyı fıyat/performans oranını yakalamadan almak ıstemıorm.bana 80 ıle 120 ytl arası bı yazıcı lazım hp ye baktıgımda cok ıyı ve guwenılır duruyor ancak lexmarkda o fıyatlara cok daha fonksıyonel araclar war hengısını neden tawsıe edersınız 4 +ları we -lerıyle lutfen
    simdiden TESEKKURLER

• ben hp1410 kullanıyorum. kartuş küçük hemen bitiyor. bence gereksiz bir yazıcı. çıktı sayısına da göze al tercih yaparken.
  • ya suan su secenekler war kafamda
    hp 3940
    hp d2360
    hp 1360
    lexmark x1250
    lexmark x1100
  • hp f 380 nasıl?
  • lexmark x1250 kullanıyorum çok kaliteli harika bence çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım öneririm
  • valla çoğu kişi lexmarkı eleştirsede ben çok memnunum bende x1250 var gayet güzel fiyatına göre benim işimi fazlasıyla görüyor
  • Yeni bir yazıcı almak üzereyim. Şu özellikleri arıyorum: A3 yazacak, CD üzerine yazacak, tarayacak ve fotokopi çekecek. Bu özelliklerin tümünü kapsayan ya da en azından A3 ve CD üzerine baskı yapan renkli laser ya da inkjet yazıcı biliyor musunuz? Deneyimleriniz benim için önemli...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.