Şimdi Ara

Yaz için lastik tavsiyesi (Michelin Energy Saver)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2004 model Civic sedan aracımız için 4 mevsim lastik arıyoruz.

Ben Petlas iyidir hem de ucuz diyorum ama babam illa ki Michelin istiyor.

Bende Michelin Energy Saver lastiği buldum fiyatı da uygun, 170 lira.

Fakat yağışlı havada kızaklama yapar diye yorumlar okudum. Bu lastiği kullanan var mı, nasıldır?

Ayrıca kışın kış lastiği almıyoruz yani 4 mevsime hitap etmesi lazım lastiğin. Şuan aracın üstünde Arora 4 mevsim var ve herhangi bir şikayetimiz olmadı.

Lastikler çok yumuşak olsun istemiyorum. Babam performans kullanmasa da ben biraz performanslı kullanıyorum. Yumuşak olunca da performansı kesiyor az da olsa. Fakat sert olup konforsuz olacağına yumuşak olsun performansı yesin daha iyi. Yani ikisinin ortası bir lastik varsa harika olur ama performansı kesecek diye de konforsuz lastik almak istemiyoruz. Hem konforlu olsun hemde performansı kesmesin istiyoruz.

Bu kriterlere göre 4 mevsim lastik önerileriniz varsa merakla beklemekteyiz.

Iyi gunler diliyorum, herkese şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cocaniko kullanıcısına yanıt
    Good year ultragrip performance bir bakin isterseniz. Yagisli havada fren mesafesi cok iyi. Hepsiburadada fiyati uygundu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Good year ultragrip performance bir bakin isterseniz. Yagisli havada fren mesafesi cok iyi. Hepsiburadada fiyati uygundu.

Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için

Efficientgrip performance lastiğini buldum bunu tavsiye ettiniz galiba. Yorumlar baya olumlu ve fiyatı da çok güzel.

Babamın aklına girmeye çalışacağım ama Michelin lastiği çok istiyor. Michelin den de tavsiye edebileceginiz lastik var mı?

Eğer Michelin bulamazsak önerdiğiniz lastik çok guzele benziyor, bunu alırız büyük ihtimalle.

Tekrar teşekkür ederim

• Cocaniko kullanıcısına yanıt
    Bu ikisi iyidir hocam. Su an bnm onler goosyear arkalar michelin. Gecen yil ki testlerde good yearichelinin onunde yer alinca bende 2 tane goodyear aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Bu ikisi iyidir hocam. Su an bnm onler goosyear arkalar michelin. Gecen yil ki testlerde good yearichelinin onunde yer alinca bende 2 tane goodyear aldim.

Galiba goodyear bir adım önde gibi duruyor kullanıcı yorumlarına göre

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.