Şimdi Ara

Yaz 500 Paketi+Yıldız Ek Genç Paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar Avea hat kullanmaktayım. Numaramı Turkcell e taşımak istiyorum. Sitede bu iki kampanyayı birlikte kullanma imkanımız var mı? (Yaz 500 Paketi+Yıldız Ek Genç Paketi) Yardımcı olacak arkadaşlar bu kişi önerinizi beklemekte. [;)]

• Yıldız Ek Genç Paket’ten, son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Turkcell genç ve genç plus tarifelerine geldiysen veya 25 yaşından küçük olup diğer ön ödemeli tarifelere geldiysen ve son 10 gün içerisinde Yıldız 500, Aylık Nar Paketleri, Her yöne 500 dakika ya da Ben Yaptım 400 paketlerini almışsan yararlanabilirsin.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda Avea kullanmaktayım. Yaşımda 25 ten büyük. Numara mı ya Turkcell e ya da Vodefone taşıyacağım ama karar veremedim. İnternet sık kullanmak istiyorum. Mesaj önemli değil olmasada olur. Dakika da çok konuşan birisi değilim 300 dk işimi görür. Sizin önerebileceğiniz bir tarife varsa önerilerinizi almak isterim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tektonik1907

Hocam şu anda Avea kullanmaktayım. Yaşımda 25 ten büyük. Numara mı ya Turkcell e ya da Vodefone taşıyacağım ama karar veremedim. İnternet sık kullanmak istiyorum. Mesaj önemli değil olmasada olur. Dakika da çok konuşan birisi değilim 300 dk işimi görür. Sizin önerebileceğiniz bir tarife varsa önerilerinizi almak isterim. Teşekkürler.

Aileden yasi tutan bir tc bulup turkcell yildiz 300 paketi, uzerine gencler icin 2 gb net 1000 sms alip, internetsiz olmaz adli kampanyayada katilip 500 mb de ordan hediye alarak ayda 21 liraya bunlari alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde iletişim merkezi yaşımın 25 ten büyük olmasına rağmen beni genç Turkcell i olarak taşıyabileceğini söyledi. Sorun olmasın dedim. Abi sen bana bırak ben ayarlarım dedi. Acaba yine aynı şekilde taşıma şansım var mı? Şu anda çarşıya gidiyorum. Bunu bizzat soracağım. Yine hallederiz derse geçiş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tektonik1907

Geçenlerde iletişim merkezi yaşımın 25 ten büyük olmasına rağmen beni genç Turkcell i olarak taşıyabileceğini söyledi. Sorun olmasın dedim. Abi sen bana bırak ben ayarlarım dedi. Acaba yine aynı şekilde taşıma şansım var mı? Şu anda çarşıya gidiyorum. Bunu bizzat soracağım. Yine hallederiz derse geçiş yapacağım.

Vardır belki başka bir yolu ama, 25 yaş altı bir tc şartı var, demekki herhangi bir tc yi kullanacak.
  • Yaz 500 paketiyle gnctrkcll netsiz olmaz kampanyası beraber alınırlar mı acaba? Yaz 500 paketiyle 500 dk 1 gb, netsiz olmaz ile de en az 500 mb daha gelirse 500 dk 1.5 gb internet olur 19tl'ye. Bu kombinasyon birlikte olabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gidip Vodefone a hattımı taşıdım 25 tl aylık 2gb internet doya doya yeter hem Vodefone farkı ve hızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

Yaz 500 paketiyle gnctrkcll netsiz olmaz kampanyası beraber alınırlar mı acaba? Yaz 500 paketiyle 500 dk 1 gb, netsiz olmaz ile de en az 500 mb daha gelirse 500 dk 1.5 gb internet olur 19tl'ye. Bu kombinasyon birlikte olabiliyor mu?

Oluyor hocam. Şahsen ben faturalıyım 1.5 GB kullanıyorum.

• tektonik1907 kullanıcısına yanıt
    İki paket birleşmiyo ya 19 tl ye 500 dakika 1 gb alacaksın sanırım buna yaz paketi deniyo.
    Yada 19 tl ye 500 dakika yıldız paketi alırsın 6 tl ye 1.000 sms 2gb net yıldız ek paketi alıcaksın, yani 25 tl ye 500 dakika 1.000 sms 2gb net olacak.
    Ben bunu aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.