Şimdi Ara

YAW ŞÖLE UYGUNUNDAN Bİ MP3 ÖNERİR MİSİNİZ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben mp3 player alcaktımda ama uygun şöle 100 ytl'yi geçmeyecek şekilde olursa hiç fena olmaz.hadi bak sizin iyi bişiy yazacağınızdan eminim...

• ---
    orçun eğer görüntü senin için çok önemli değilse, sana creative muvo c100 256 MB'ı tavsiye ederim. çirkin değil, ama cici, şık bişey de değil. sportif bişey, kronometreye benziyor. ben aralıkta aldım ve o ara çok bakmıştım, fiyatı uygun, özelliği çok olan buydu.. wma uyumlu, mükemmel çekmese de bir radyosu var, kronometre, saat gibi özellikleri var, harici bellek ekleyebiliyorsun, memory stick girişi var. usb yok üzerinde, ama paketin içinden bir kablo çıkıyor. kulaklığı çıkıyor. tek küçük pille çalışıyor. bir de bu şey acayip sağlam. bugün burada da yazdım, benimkinin üzerinden araba geçti dün:(( ekranı basınçla off oldu. ama beyni hala sağlam.

• eywallah kardeş demek ki baya bi sağlammış.iiii o zaman onu alabilirim.önerin için çok teşekkür...
  • rica ederim,

sen yine de iyice bakın derim. aralıktan bu yana çok geçti, fiyatlar değişmiştir muhtemelen ama bu da daha ucuzlamıştır..
  • araştırmak lazım
  • Nereden bulabiliriz bu aleti?
  • nereden bulabiliriz diye benim creative diyorsan, bimeks ve teknosa satıyor diye biliyorum, hani bi şubede olmazsa diğerinde olur kesin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.