Şimdi Ara

YAVAŞLAYAN İPHONE 4 ÜMÜ NASIL HIZLANDIRIRIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bİ CEVAP YOKMU HIZLANDIRMAM KONUSUNDA
  • Jb yaptıysan ilex rat veya semi restore yapabilirsin. Ki ben hiç tavsiye etmiyorum semi restoreyi. Sen direk restore yap bence.
  • Sen onu servise göder cihazda sorun var sanrm tek seninki yavaş yada takıntılısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RESTORE YAPMAK İSTEMİYORUM EVET BİRAZ TAKINTILIYIM SAFARİ GEÇMİŞİNİ SİLİNCE Bİ MÜDDET İSTEDİĞİM HIZA KAVUŞUYOR AMA KALICI DEĞİL NE YAZIKKİ
  • Batterydoctordan hafızayı arttırın jailbreak gerekmez

• quote:

Orijinalden alıntı: b0mberm0n

Batterydoctordan hafızayı arttırın jailbreak gerekmez

ONU NASIL YAPICAZ
  • App Store'dan BatteryDoctor yükleyin ve uygulamayı açın. İrfan yaparsınız

• quote:

App Store'dan BatteryDoctor yükleyin ve uygulamayı açın. İrfan yaparsınız

çok sağol hocam
  • quote:

App Store'dan BatteryDoctor yükleyin ve uygulamayı açın. İrfan yaparsınız

Bahsettiğiniz uygulamanın üreticisi kim ya da direk link verebilir misiniz? Benzer isimde pek çok uygulama var.
  • apple ios 6 ile iphone 4 ü bitirdi gidip iphone5 alıcan hızlı telefon istiyorsan.
  • 5.1.1e dönebilsek canavar gibi oluyor telefon.

• Jb varsa telefondaki kullanmadığın yabancı dilleri sil , spotlight aramasını kökten kapat , iclean pro yükle uygulamaların kaydettiği dosya kalıntılarını temizle , accelerate yükle hızı ferrari yap. Bunları yaparsan telefon uçuşa geçer. Tweaklar aklıma gelmedi google dan bulursun artık.

• Kırbaçla vur..

• 5.1.1 e döndüm telefon ağladı be.300 mb boş ram oluyor en kötü o kadar da tweak yükledim.üstüne de ios 7 teması.mis
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Jb varsa telefondaki kullanmadığın yabancı dilleri sil , spotlight aramasını kökten kapat , iclean pro yükle uygulamaların kaydettiği dosya kalıntılarını temizle , accelerate yükle hızı ferrari yap. Bunları yaparsan telefon uçuşa geçer. Tweaklar aklıma gelmedi google dan bulursun artık.

accelarete çok iyiymiş.fakeclockuo kullanıyordum bu daha seriymiş teşekkür ederim karşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Jb varsa telefondaki kullanmadığın yabancı dilleri sil , spotlight aramasını kökten kapat , iclean pro yükle uygulamaların kaydettiği dosya kalıntılarını temizle , accelerate yükle hızı ferrari yap. Bunları yaparsan telefon uçuşa geçer. Tweaklar aklıma gelmedi google dan bulursun artık.

accelarete çok iyiymiş.fakeclockuo kullanıyordum bu daha seriymiş teşekkür ederim karşim

Rica ederim hayrını gör

• Battery Doctor kadar gereksiz bir uygulama yok bana göre.

Benim telefonumda yavaştı son günlerde, restore ettim tertemiz oldu. 25pp falan kullanıyorsan cihazı çok yavaşlatıyor.
  • Eğer sürüm düşürülüyorsa sürüm düşür bence

• Bende iphone 4 kullaniyorum 6.1.2 surum onlarca tweak 14gb uygulama oyun yuklu canavar gibi masallah ne yapiyosunuzda yavasliyo bu telefonlar anlamadim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.