Şimdi Ara

Yavaş inen patch sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Warhammer'in kendine ait patcher'i inanilmaz yavas indiriyor. 2 saatte %8 falan oldu. Bunun çözüm yolunu bulan var mı? Oyun zaten başlı başına zor kuruluyor. Silip tekrar yüklemek gibi birşeye çok üşeniyorum. Bunun dışı deneyipte sonuça ulaşan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

• dün yeni patch geldi o yüzden acayip bir yoğunluk vardi. yakinda geçmesi lazim sorunun.

maalesef patcher kullanmaktan başka hiç yolu yok, umarim hızlanir yakin zamanda.
  • Oyunu yeni aldığım için Patch'in çok yakın zamanda çıktığını bende biraz önce öğrendim. Zamanla yoğunluğun azalıp hızlanmasını umuyorum bende. Gecenin bu saattinde bile bu kadar yoğun.
  • ne yoğunluk arkadaş oyunda acayip pis bi lag vardı oynayamadım adam gibi
  • O zaman acilen bir cila atılması lazım -)
  • ama çok dehşet kale savaşına girdim orada shadowlands ta =) laglıda olsa kapıyı fln kırdık 30 40 kişi bastık valla :D
  • bende aldım oyunu herşeyiyle güzelde ama istedigin kişiyle pvp yapamama kötü bugüne kadar her oyunda alıştığımızdanmıdır nedir anlamadım gitti keşke kendi tarafımızdan olanlarlada 1v1s yapsak hep rvr hem rvrde sıkıyor bi zamandan sonra. acaba bu dedigimgerceklesirmiki
  • Dinamik bir pvp düzeni varsa eğer sıkacağını sanmıyorum ki Wow'un bile çok kısıtlı pvp imkanları insanları ne kadar oyalıyor.. Patch insinde göreceğiz bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrostBLade

Dinamik bir pvp düzeni varsa eğer sıkacağını sanmıyorum ki Wow'un bile çok kısıtlı pvp imkanları insanları ne kadar oyalıyor.. Patch insinde göreceğiz bakalım.

pvp yok derken demek istediğim mesala kendi tarafından birinle 1vs1 bir yapamiyorsun karsı düsman taraflalda savaşlarda scenariolarda teke tek yakalarsan 1v1 oluyor. yoksa oyun zaten rvr üzerine kurulmuş ama alışkanlıktanmıdır nedir 1vs1 yapmayıda istiyor kendi tarafından birine gıcıksın ama kesemiyorsun bu kötü bence
  • Hmm anladim. O kadar büyük bir kayıp değil aslında ama eğlence için olabilirmiş -)
  • aslinda yapabilirsin. istediğin kişi ile konuş, normal bir yerde açin RvR flagı veya oRvR serverda ona da gerek yok kapişin.

bu arada eltharion da destruction oynayan var mi, bi guild kursak yanliz olunca iyi olmuyor büyük oRvR ler ve sc ler.
  • Kaldı 944 mb.. bröh.
  • Valla ben Dragonback Mountains'e gideceğim arkadaşlar var orada -) Order olarak.

Birde ben oyunu kurarken Audio kısmını yüklerken audio'nun bir bölümünde hata verdi. Yeniden dene dedim tekrar verdi, bende yoksay dedim. Acaba ileride sorun yaratır mı bilmiyorum. Böyle birşey ile karşılan var mı ? Audio olduğu için pek sallamadım ne de olsa data dosyası değil diye. Gerçi patchlerin içinde yeni audio dosyası var, kapatır açığı belkim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mithrelios

aslinda yapabilirsin. istediğin kişi ile konuş, normal bir yerde açin RvR flagı veya oRvR serverda ona da gerek yok kapişin.

bu arada eltharion da destruction oynayan var mi, bi guild kursak yanliz olunca iyi olmuyor büyük oRvR ler ve sc ler.

evet bu benimde aklıma geldi ama kendi tarafındaki biriyle yapamıyorsun ne gerek var diyebilirsiniz ama gercekten bazen gerekli oluyor istedigin kişiye kafa tutabilme zevkinden mahrum kalıyorsunuz ben birazda bu yüzden alışamadım galiba bende eltharion serverendeyim ama cok girmiyorum rvr yapmak sıktı bizamandan sonra pve yapacakda adam bulamadım
  • O kadar yavaş iniyor ki kafa göz girişeceğim ha!
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrostBLade

O kadar yavaş iniyor ki kafa göz girişeceğim ha!

Valla ben aldıgım gün 1.1den once 942mb patch yaptı gayet güzeldi hızı falan sonra 69mblik geldi ondad sorun yaşamadım bazılarıda sorun yaşıyor karışık bi durum
  • Valla rezillik ya 2 gündür 2gb patch'i indiremedi. Son gelen patch'ten hemen sonraki gün aldım ve kurmaya başladım. Patchden dolayı yoğunluk biliyorum. Ama yine de sorun yaşamayan başka insanlar gördükçe manyak oldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.