Şimdi Ara

Yav bi bakın nolur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya beyler çıldırıcam bi akıl verin nolur 9786 Sıralama Hacettepe diş diyorum sonra o civarlarda tıp mı yazsam diyorum bi fikir verseniz en azından kime sorsam Yorumsuz kalıyor bi hedefim de yoktu Sınavdan önce falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dunatdistorb

Ya beyler çıldırıcam bi akıl verin nolur 9786 Sıralama Hacettepe diş diyorum sonra o civarlarda tıp mı yazsam diyorum bi fikir verseniz en azından kime sorsam Yorumsuz kalıyor bi hedefim de yoktu Sınavdan önce falan

Hacettepe diş ile ilgili bilgi verebilirim istersen orada okuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya dostum ciddi misin o kadar iyi olur ki

• quote:

Ya dostum ciddi misin o kadar iyi olur ki

Tabiki ciddiyim istediğin soruları sorabilirsin.

• Ya çok sağol valla mutlu oldum

Şimdi öncelikle sen böyle bi kararsızlık yaşadın mı ya da çevrende yaşayanlar var mı? Varsa karardan memnunlar mı?

Cidden bahsedildiği kadar zor mu hocam yok geçmek çok sıkıntıymış falan filan

Bir de genel olarak diş hekimliği hakkında ne düşünüyorsun ben şu an maaşında falan değilim sadece tıpçıların tus sıkıntısını dusta diş hekimleri de yaşıyor mu onu öğrenmek istiyorum

Çok sağol şimdiden

• quote:

Ya çok sağol valla mutlu oldum

Şimdi öncelikle sen böyle bi kararsızlık yaşadın mı ya da çevrende yaşayanlar var mı? Varsa karardan memnunlar mı?

Cidden bahsedildiği kadar zor mu hocam yok geçmek çok sıkıntıymış falan filan

Bir de genel olarak diş hekimliği hakkında ne düşünüyorsun ben şu an maaşında falan değilim sadece tıpçıların tus sıkıntısını dusta diş hekimleri de yaşıyor mu onu öğrenmek istiyorum

Çok sağol şimdiden

Evet bende yaşadım. Sıralamam 11 bindi. Tıp diş arasında kaldım ama sonradan tıpı hiç istemediğime karar verdim. Şuanlık gayet memnunum.

Vize ve final ortalaman 55 olması lazım. Tabi her finalin 50 ve üstü olması lazım yoksa büte kalıyorsun. Bütte de geçemezsen sadece o ders için 1 sene gidip geliyorsun. Derslerin bazıları zor bazıları çok kolay ama şunu söyleyeyim iyi ve zamanında çalışırsan sorunsuz geçiyorsun. İlk dönem diş yapma pratik dersi vardı el becerini geliştorebilirsen çok sorun olmuyor ama final sınavında boraz süre kısıtlı oluyor ve zorlayabiliyor. Pratikte bi de döküm var. Bir şeyi yanlış yaparsan çıkmayabiliyor ve yeniden yapmak zorunda kalıyorsun. Çok şükür benim başıma gelmedi bu.

Tabiki dus unda tus gibi kendi çapında bir zorluğu var ama sonuçta en iyi diş hekimliği fakültesinde okuyacaksın. Dus ve tus sıralamalarına bakmanı öneririm.

Diş hekimliği bence gayet iyi bir meslek. Sonuçta insan sağlığı ile uğraşıyorsun. Tabi küçük bir alanda çalıştığın için zorlukları var. Ayrıca akrabaların falan şimdiden yerini ayırtıyor

• Hocam çok teşekkürler tekrar valla bi umut ışığı oldun sağolasın

• Dunatdistorb D kullanıcısına yanıt
    Önemli değil ne mutlu bana :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.