Şimdi Ara

Yasuo pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çelik fırtınanın stack durma süresi 10 saniyeden 6 indirilmiş Bu nerf

Atılgan Kılıç (E) bekleme süresi 0.5/0.4/0.3/0.2/0.1 den buna 1/0.75/0.5/0.25/0. Bu ne peki 0 saniye ne?! Zaten sürekli urf oynar gibi cd siz oynuyor birde bu mu çıktı başımıza.Neyse oyuna ara vermiştim size kolay gelsin

• Erken seviyedeki uçar kaçarlılığını patates etmişler, iyi de olmuş. 0 saniye ile 0.1 saniye arasında zaten çok bir fark yok, yeteneği kullandığında animasyon gerçekleşene kadar zaten 0.1 saniye geçiyor
  • Bu nerf sayesinde artık Yasuo seçilmeyecek

''Geçen Riot yine düşünceli''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Erken seviyedeki uçar kaçarlılığını patates etmişler, iyi de olmuş. 0 saniye ile 0.1 saniye arasında zaten çok bir fark yok, yeteneği kullandığında animasyon gerçekleşene kadar zaten 0.1 saniye geçiyor

bildiğim kadarıyla animasyon bittikten sonra cd giriyo
  • pasif özelliklerinden birini kaldırmaları lazım. tamam yasuoyu çok tokatlayan şampiyon var full buildde bile ama op yine de.
  • güzel nerf bence
  • 2 itemle %100 kritik, urf gibi sürekli skill spamle, mana enerji derdi yok, bedava kalkan, lifesteal de varsa ölümsüzlük.

İstediği kadar feedlesin 0-5 bir yasuo pd,ie,botrk alınca terör estirir. Çünkü sürekli kritik vuruyorsun farm yapması en kolay herosun. Oyundaki en op champ söylenecek fazla şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye sunucusunda ortalama 50 ping olduğu için zaten ortalama 0,5 sn ile e kullanabileceksiniz. Ama karşınıza (Türkiye veya West sunucusu için konuşuyorum) Almanya/Frankfurt ikametli birisi gelse herifin yasuo ile yaptığı şeylere tepki bile verilemez diye düşünüyorum.
    Yine de E nin hasarı nerf yediğinden beri Q Maxlanıyordu. Bu değişikliklerden sonra Q Maxlanırken aşırı mobilite kaybedecek. E Maxladığı zamanda ise hasar kaybedecek. Yasuo early game için güçten düşürülmüş diyebiliriz.
  • Pasiflerinden biri gitmediği sürece veya mana / enerji tarzı bişey eklemedikleri sürece en güçlü şampiyon olarak kalmaya devam edecek.
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    50ms=0.05 saniye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    50 ms yarım saniyeye eşit değil.
  • @kingocd, @QTPoison
    Hareketin gerçekleştirme süresi dahil yuvarlama bir varsayımda bulundum. Aslında ilk defa hafiften şişirme bir varsayımda bulundum. Bu kadar dikkat çekmesi şaşırttı beni. Tabiki bir önceki postumdaki gibi bir tepki farkı oluşmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_DoMiNo -- 18 Mayıs 2017; 18:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

@kingocd, @QTPoison
    Hareketin gerçekleştirme süresi dahil yuvarlama bir varsayımda bulundum. Aslında ilk defa hafiften şişirme bir varsayımda bulundum. Bu kadar dikkat çekmesi şaşırttı beni. Tabiki bir önceki postumdaki gibi bir tepki farkı oluşmayacaktır.

Gerçekleştirme süresini dahil ettiğini yazmamışsın ve yuvarlama dediğin 10 katı fark var.
  • gayet yerinde bi nerf zaten gucsuzdu yasuo tek sikintisi o kalkani early de cok sikintiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Türkiye sunucusunda ortalama 50 ping olduğu için zaten ortalama 0,5 sn ile e kullanabileceksiniz. Ama karşınıza (Türkiye veya West sunucusu için konuşuyorum) Almanya/Frankfurt ikametli birisi gelse herifin yasuo ile yaptığı şeylere tepki bile verilemez diye düşünüyorum.
    Yine de E nin hasarı nerf yediğinden beri Q Maxlanıyordu. Bu değişikliklerden sonra Q Maxlanırken aşırı mobilite kaybedecek. E Maxladığı zamanda ise hasar kaybedecek. Yasuo early game için güçten düşürülmüş diyebiliriz.

Yok canim 50 ms 2.5 yila esit.

• Taş gibi nerf. Daha da ağlamayın bence yasuoda yasuo diye
  • yasuo savunan adc main
    hmmm
  • o duvar ve o pasif oldukca bence hep op olacak.

• Bence oynayışı çok etkilemeyecek zaten early de yasuo ların çoğu feedliyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.