Şimdi Ara

Yaşadığım sorunu yaşayan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar lg optimus sol kullanıyorum.Normalde cihazda bir sorun yok ama şarjda iken ekran yanlış algılama yapıyor.Farzı misal ekranın ortasına dokunduğumda durum çubuğunu indiriyor.Veyahut menüde bir ögeye tıkladığımda başka bir ögeye giriyor.Ve aynı şekilde şarjda oyun oynarken çoklu dokunmatik bir süre sonra olmuyor.(FİFA 12 NOVA 3 vb.).Bu sorun sizde de yaşanıyor mu ve acaba bunu nasıl düzeltebilirim, vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.

• İlginç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun orjinal şarj cihazını kullanmadığınız için oluyor. Büyük ihtimal yan sanayi ürünü bir şarj cihazı kullanıyorsunuz. Farklı bir şarj cihazıyla deneyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android telefonlarda olağan bi durum, sorun etmeyin
  • hicte normal bi durum degil sarj cihazindan kaynaklaniyor orjinal sarjini kullanmaniz gerek xe de bunu yasadim
  • Bence cihazında sorun yok şarj cihazını değiştirmen gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pr. Albus Dumbledore -- 6 Şubat 2013; 23:01:43 >
  • Şarj Cihazı cihazi sahte olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

hicte normal bi durum degil sarj cihazindan kaynaklaniyor orjinal sarjini kullanmaniz gerek xe de bunu yasadim

telefonun kendi kutusundan çıkan şarj cihazı orjinal değilse hangi şarj cihazı orjinal ?? xperia da bu durumu yaşadım, motorola atrix tede arada olan bi durum..orjinal kutudan çıkan şarj aleti vardı elbette..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimbus34

quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

hicte normal bi durum degil sarj cihazindan kaynaklaniyor orjinal sarjini kullanmaniz gerek xe de bunu yasadim

telefonun kendi kutusundan çıkan şarj cihazı orjinal değilse hangi şarj cihazı orjinal ?? xperia da bu durumu yaşadım, motorola atrix tede arada olan bi durum..orjinal kutudan çıkan şarj aleti vardı elbette..

orjinalde olsaa zamanla kabloda problem olabiliyor usb kabloyu degistirmeyi denedinizmi
  • Fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin yazılımsalda olabilir sorun . Ve en güncel sürümü kurmayı deneyin sorun düzelebilir.
  • bu sorunu genelde orjınal olmayan sarj aletlerı yapıyor. belkıde sarj cıhazının kablosu ezilmiş vs olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.