Şimdi Ara

Yarını düşünen varmı aranızda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani yarın napıcam[gezmek tozmak değil] Mesela derslerinin kötü olduğunu ve geleceğinin karanlık olduğunu bile bile o hayatı yaşayanlar düşünmezmi ,ben hep zamana bırakırım... Mesela 4 tane zayıfım geleceğini bile bile sınıfta kalıp kalmayacağımı bile düşünmüyorum.. Okul hayatım biterse napacağım onu bile düşünmüyorum, veya okul bitecek askerden gelicem sonra napıcam onuda düşünmüyorum.. Sorun bendemi yoksa herkesmi böyle

• Geleceğini düşünmezsen geçmişin olmazki. Geleceğini düşünki, geçmişini yaşadıktan sonra ahlar ile vahlar ile yüz yüze kalma. Geleceğini her zaman düşün. Gelecek, bir gün gelecek çünkü...
  • Dünya gözüme minare ağzıma....

not:anlayanlar anladı
  • yarın pspimle ve sony bravia mı kullanıcam

şaka şaka ikiside yok zaten
  • Valla sana şöle söliyim.. bizim sitede... zamanında okumamış .. hatta üni okumamış.. öyle yada böyle farklı işlere girip çalışanl elemanlar var.. ve hepsi de bin pişman okumadıklarına... geçmişini geri getirmezsin ..değiştiremezsin... bence Sıfırdan başla.. yeni bi sayfa aç hayatına... biliyorum dinlemezsin ama seneler sonra pişman olacağını aha buraya yazıyorum arkadaşım... ben şuna Hukuk okuyorum 5. senem okul uzadı... bölümüm güzel bazı imkanlarım var ama ben bile gelecek kaygısı içindeyim.. nasıl oliyim... TR gibi bi yerde neyin ne zaman ne olacağı belli olmuyo
  • en büyük özlemim yarını veya bir sonraki günü düşünmeden kafamı yastığa koyabilmek. ancak yaz tatiline daha çok var.
  • 18 yıl okudum ve 2 yıl daha okuma fırsatını(İkinci master) kazandım ama kayıt yaptırmak için tüm evrakları verdiğim halde harcı yatırmadım ve vazgeçtim.
    İnsanların ne düşünecekleri aklıma geldi:

"Herife bak. Üniversite ve 2 master bitirdi, ingilizce ve bilgisayarı var ama işsiz evde oturuyor"

Yarını düşünmemek elde mi...
  • bence düşünülebilecek herşeyi yazmışsınyani anladığım kadarıyla sende bunları düşünüyorsun yeme dostum bizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.