Şimdi Ara

Yarın randevum var tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk olarak hikayeyi anlatiyim. Bu kızla bu yaz Aisec campından tanışmıştık ben lise3 e gidiyordum o lise 4 e gdiyodum ben kızdan hoşlanıyodum ama kız hoşlanmaz benden diye hiç düşmedim peşine tabi Facebook'ta eklemiştim . 3 gün önce msj attı nbr nasıl gidiyo diye sonra biraz konuştuk yarına randevulaştık işte.

Arkadaşlar bi kaç sorum var

1) Sizce nereye götüriyim? Ben starbucks'a falan gideriz diye düşünüyorum.
    2)Konuşucak konu bulamassam ne yapmalıyım? Hangi konulardan konuşmalıyım?
    3) Neleri yapmalı nelerden kaçınmalıyım?

Not: Normalde hiç sms'le randevulaşmadığım için pek bilmiyorum. Bundan önceki kız arkadaşlarım hep arkadaşım ve ya arkadaş ormamımdandı.

• 1- Sturbucks iyidir, kahve içerken konuşursunuz
    2-Genelde okuldan falan bahsetme bence, sevgili konusunu hic açma ilk buluşmada, ayrılırken mutlaka gerekiyorsa biraz yirtik ol "Ee bir daha ki sefere merde buluşuyoruz?" diye sor.
    3- Çok güzel olmuşun falan de kıyafetlerine ilgi göster.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

1- Sturbucks iyidir, kahve içerken konuşursunuz
    2-Genelde okuldan falan bahsetme bence, sevgili konusunu hic açma ilk buluşmada, ayrılırken mutlaka gerekiyorsa biraz yirtik ol "Ee bir daha ki sefere merde buluşuyoruz?" diye sor.

Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solve87

quote:

Teşekkürler hocam.

Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • quote:

ufak bi ekleme.. Kızlar genelde kendilerinden bahsetmeyi sever. O konuşurken sorular sorman ilk randevuda ne konusucam krizini çözmeye yeter. Sonra ortak yönleriniz ortaya cıkar zaten.
  • Cool ol sallamiyormus gibi davran,bende geleyim mi?
  • kendinden basetme.. sürek kiza soru sor onu tanimaya calışırmış gibi gözük.. kizlar kendilerini keşfetmeye çalışan erkeklere bayilirilar..
  • Her tavsiyeyi not aldım. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.