Şimdi Ara

Yarin 1000 soru deneyecegim [BITTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarin sabah erkenden kalkabilirsem kutuphaneye gidip 1000 soru cozmeyi deneyecegim malum kalmis 18 gun. Planlarima gore 8 de orda olursam 1-1.30 fen calisip 10 da ygs 2014 u cozucem. Ondan sonra yemek arasi veririm muhtemelen sonra saat 4-5 e kadar tekrar fen calisip apotemi denemesi cozucem. Denemelerden sonra eger fen kitabim bitmemisse onu bitirip fen bolum denemesi cozecegim. Bolum denemesi faslindan sonra eger 1000 soruya ulasamamissam kafam aliyorsa karekok mat denemesi almiyorsa cografya denemesi cozerim. Bitene kadar kutuphaneden cikmamayi planliyorum yarin sabah kalkabilirsem kalktigimdan itibaren yazmaya calisirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vez IX -- 23 Şubat 2017; 0:1:48 >

• Bence buraya yazmayı boş ver. Buraya yazacakken planından falan olursun.
  • ben de deneyeceğim yarın hedeflerim,
    apotemi türkçe deneme 3 tane
    apotemi fen deneme 3 tane
    nihat bilgin fizik deneme 10 tane (bitecek)
    teknofem deneme
    endemik sosyal 2 deneme
    final sosyal deneme 1 tane
    felsefe konu+soru(80 civarı)
    vakit kalırsa bi denemeyi parça parça çözerim
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    1.30 saat ders 15 dakika ara olarak gidecegim o aralarda yazarim
  • greymamba G kullanıcısına yanıt
    Yaparsiniz hocam umarim birde denemeyi parca parca cozmek ise yariyor mu? Yani bolum denemesinden farki ne oluyor hic denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vez IX

Yaparsiniz hocam umarim birde denemeyi parca parca cozmek ise yariyor mu? Yani bolum denemesinden farki ne oluyor hic denemedim

elimde çok deneme var çok beğenmediğim bayan denemeleri bölüm denemesi gibi parça parça çözüyorum
  • Max 825 yapabilmiştim ben 600 den sonra kafa kalmıyor zaten
  • Ben 700-750 cozmustum de cozuluyordu 1000 zor gibi ama yapmadan cikmamayi planliyorum en kotu 1 saat uyurum arada
  • bügün 2 genel deneme + 5 matematik denemesi +1 türkçe denemesi +2 fen denemesi çözdüm şuan kafam fena bide çözdüklerim frekans 4 ve 5 di iyice kafa gitti
  • Matematik biraz fazla olmus fen cozmeyi planliyorum ben cogunluk olarak 600 soru falan fkb cozerim muhtemelen 320 genel denemeden gelir kalanini tamamlamaya calisirim
  • insan mısınız ?
  • HacettepeTIP kullanıcısına yanıt
    Oyle umuyoruz
  • maşallah günler size 48 saat herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulleris1998

bügün 2 genel deneme + 5 matematik denemesi +1 türkçe denemesi +2 fen denemesi çözdüm şuan kafam fena bide çözdüklerim frekans 4 ve 5 di iyice kafa gitti

Yahu karşınızda insan var bu kadarda olmaz ya

2 genel deneme hadi einsten ol 2 saatten 4 saat

5 mat denemesi uyduruk değilse min 50 tanesi hadi mola verme oda 4 saat olsun

1 türkçe hadi 30 bu olsun

2 fen 1 saat de buna yaz

toplam 9.30 saat ki baya süre arttırdın mola vermedin

karşınızda çocuk yok buraya gelip saçma sapan şeyler yazıp komik olduğunuzu zannetmeyin
  • 1000 soru 1500 soru çözmek mesele değil anlayarak çözmek önemli olan, kafan çorba olur bi faydası da olmaz
  • The_Bad_Guy kullanıcısına yanıt
    Arkadas ne kadar surede bitirmistir bilemem ama sizin hesabiniz icin soyliyeyim 9.30 saat cok degil sadece ders calismak icin bizim ders grubumuzda gunde 10-12 ders calisanlar var tabi hergun olmuyor ama haftada bir yapilabilir mesela ben bugun bilerek 250 de biraktim ki sabah daha dinc kafayla hem erken kalkayim hem daha cok devam ettireyim hemen sacma sapan demeyin
  • Hocam bir kere yapmıştım onu genelde testlerde 2 soru alt alta aynı tip oluyor. Birer boşluk bırakarak 600-700 soru çözmüştüm. Kafam durunca artık 1 saat mola verip boş bıraktıklarımı seçerek 1000'e tamamlamıştım.

Ama akşam zor uyumuştum vallahi bedenimde hiç yorulma yoktu uyuyamıyordum ama içeriden bir yorgunluk geliyordu
  • Yakında klozette bile bir apotemi mat bitiriyorum diyenler çıkacak diye korkuyorum
  • valla ben geçen sene girdim, iyi kötü kazandım. ama bizim alt dönemimiz var, mezuna kalanımız var, mezuna kalanımız var. Hayat güzel demeyip çalışıyorlar. Ama gece ama gündüz. Şimdi daha iyi bi sistem getirseler nolur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greymamba

ben de deneyeceğim yarın hedeflerim,
    apotemi türkçe deneme 3 tane
    apotemi fen deneme 3 tane
    nihat bilgin fizik deneme 10 tane (bitecek)
    teknofem deneme
    endemik sosyal 2 deneme
    final sosyal deneme 1 tane
    felsefe konu+soru(80 civarı)
    vakit kalırsa bi denemeyi parça parça çözerim

Mezun 2018 tayfa ile tanış hocam.Tüm çıkmış ygs soruları tüm denemeler ve üniversite derslerini yarın halledeceğim yetişmezse parça parça halledeceğim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.