Şimdi Ara

yardımcı olun lütfen :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar facebooktan biri beni ekledi ve küfür eti gerçek hesabıma ekleyeceğim diyip sövdü gerçek hesabından bana istek atı kabul etim biraz küfür etim çünkü düz ana avrat ne kaldıysa birşey bırakmadı sonra dediki aog idiye bi grupmu ne varmış orada paylaşacakmış ordan ip adresimi bulup meydan dayağı atıracaklarmış arkadaşlar cidden insan azda olsa korkuyor yani araştırdım interneten grubu köklü bir grup şimdi tedirginim ne yapsam bilemiyorum

• Merak etme kardeş hiç bişey olmaz. Bu arada internetten tanımadığın kişileri arkadaş eklemeyi bırak muhattap dahi olmamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuzselim925

ordan ip adresimi bulup meydan dayağı atıracaklarmış

Eleman hacker filmlerinin dozunu kacirmis herhalde :D

Merak etme , seni tanimiyorsa IP den adres vs bulamaz.
    Attigi mesaj duruyorsa Savciliga basvur , onlar gerekeni yapar Facebook bebesine .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuzselim925

selam arkadaşlar facebooktan biri beni ekledi ve küfür eti gerçek hesabıma ekleyeceğim diyip sövdü gerçek hesabından bana istek atı kabul etim biraz küfür etim çünkü düz ana avrat ne kaldıysa birşey bırakmadı sonra dediki aog idiye bi grupmu ne varmış orada paylaşacakmış ordan ip adresimi bulup meydan dayağı atıracaklarmış arkadaşlar cidden insan azda olsa korkuyor yani araştırdım interneten grubu köklü bir grup şimdi tedirginim ne yapsam bilemiyorum

birşeyler yazdım sildim. çünkü okunmayacak. okuyanda anlamayacak. bu kadar emeğe gerek yok.
    sen şunu bil 2 lira gidiş 2 lira geliş otobüs parası verip gelip seni dövemezler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail_Yaman -- 30 Mayıs 2016; 3:12:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.