Şimdi Ara

YARDIMCI OLANA BİR HAFTA İÇİNDE MIRROR'S EDGE STEAM KODU HEDİYE EDİCEM!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu orjinal olarak aldığım halde bu hatayla karşılaştım. Sorunu çözen arkadaşa bir hafta içinde Mirror's Edge steam kodu hediye edicem...
     YARDIMCI OLANA BİR HAFTA İÇİNDE MIRROR'S EDGE STEAM KODU HEDİYE EDİCEM!!!

• Oyun vs. hediye etmen gerekli değil.

Bu adresteki dosyayı çek. Dx ile alakalı eksik dosya varmı diye pc'yi tarat.

Gerekli dosyaları bulursa otomatik yüklet. Ayrıca steam içinden oyunun dosyalarını tekrardan tarat, eksik dosya olma olasılığını elemek için.

Tabi oyun steam üstünden yüklü diye var sayıyorum. Sonra yapılacaklar ise bu video da belirtilmiş.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Dostum saat 20:00 dan beri bununla uğraşıyorum. Kafayı yedim resmen herşeyi denedim...
    1-DEP yi kapattım açtım
    2-Senin dediklerini yaptım
    3-Oyun için steamde donanım değişikliklerini tarattım
    4-Belgelerimden resx-resy ayarını masaüstü çözünürlüğüne göre ayarladım
    5-Oyunu sildim yeniden indirdim kurdum
    6-Uyumluluk modlarını denedim win vis win7 win xp vs.....

Bunların hiç birisi olmadı. En sonunda ekran kartı sürücümün Phsyx sürücüsünü silip bu oyununkini yükledim oldu. Aslındı o kadar mükemmel bir oyun değil ama benim huyum bu yarıda bırakıp amaaaan olmuyosa olmuyo demeyi de sevmiyorum... İLGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DOSTUM SAOL.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 27 Eylül 2014; 23:14:47 >
  • Sorununu çözdüğüne sevindim bu oyunda bu tarz hata alan çok fazla.

İnsan para verdiği bir oyunu sorunsuz oynamak ister. Yaşadıkların üzücü yinede artık oynuyor olman bir nevi teselli olsun.

İyi oyunlar sana Mirror's Edge kendine has bir oyun grafikleri çok iyi olmasada zevkli.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    birde oyuna girince ayrı bir sorun yaşadım. training kısmından sonra donma oldu oyunda. Ayarlar bölümünden Physx i off yapınca düzeldi o da ne oyunmuş arkadaş!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.