Şimdi Ara

yardım trojan downloader ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorunum biraz karışık umarım iyi bir şekilde anlatabilirim

22+1 server olan bir kafem var serverımda kaspersky kurulu client pclerde ise nod 32 + deep freeze kurulu sorunumun ilk basladıgı zaman ( bundan 2 ay önce ) serverda nod 32 vardı lisanslı internette herhangi bir sayfaya girş yaptıgımdahttp://asdasd...614gif trojan downloader gibi bi uyarı veriyordu ve açılan sayfada hatalar olusuyordu ve nod 32 nin lisans iptal oluyordu müşteri hizmetlerini aradığımda sıstemımdekı virüsten kaynaklanır dedı dalga gecer gibi . bütün bilgisayarlara komple fat format attım virüs taramasından gecirip depfreeze kurdum ertesi gün yine aynı sorunum devam etti ileriki zamanlarda realkav gibi bi siteye yönlendirme yapmaya basladı sonrasında butun pc lere antiarp diye bi block programı kurdum ilk zamanlar gunde 2000 3000 civarı block yapıyordu yeniden bi fat format atıp yeni bir modem kurdum block sorunum ortadan kalktı (arp de) ancak client pclerdeki nod32 hala block yapmaya devam ediyor serverımda hiç bi sorunum yok clientlerin bakımı ve güncellemelerini yapmak için deppfreeze i kaldırdıgımda deepfreeze donup kalıyor pc ye artık ne bulasıyorsa butun herseyı etkılıyor internet hızı ağ iletişimi oyunlarda takılma gibi (clienlerde kaspersky denedım ama depfreeze den dolayı windows çöktü)
    pclerdekı ag kablosunu cıkardıgımda hiç bir sorun yok virüs taraması yaptıgımda bir sey yok ama kabloyu takıyorum aradan 5 dakıka gecmeden temporary internet files içine gif uzantılı dosyalar geliyor nod 32 nin engellemeye calıstıgı bunlar bunun önune nasıl gecerım yardımlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.