Şimdi Ara

Yardım !! Siemens KS49U631NE buzdolabı ve SN25M230EU serisi bulaşık makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yardım !! Siemens KS49U631NE buzdolabı ve SN25M230EU serisi bulaşık makinası aldım ürünler pazartesi gelecek ama özellikle buzdolabından daha şimdiden soğudum gürültü miktarı sanki fazla 47 db, enerji sarfiyatıda fazla gibi... bu buzdolabı nasıldır özellikle çok ses yapar mı bu çok önemli yorum yaparsanız çok sevinirim.

• keşke daha önce sorsaydınız yardımcı olurduk.hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • peki bu buzdolabı çok mu kötü ??? :(
  • onu demek istemedim.eğer ürünü geri varme şansınız varsa başka bir marka ile değiştirin.aldığınız yerle bir görüşün.
  • Efendim ürün pazartesi gelecek değiştirme imkanım olabilir inşallah olur yarın sabahtan hemen arayacam, aldığım yerin vestel bayiliği de var ve inşallah Whirlpool satıyorlardır Whirlpooldan tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı ya da vestelden olmadı siemensten başka bir ürün? Adamın kafasını ütülüyolar alırkende şüphem vardı ama aldık işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegafi -- 29 Ağustos 2008; 22:19:01 >
  • whirlpool arc 4198 modeli güzel bir ürün.alabilirsiniz.hem vestelden hem siemensten daha iyi bir dolap.beyaz modeli 1600 civarı,inox olan daha pahalı.
  • az önce aldığım yeri aradım adam yine bir sürü olumlu şey söyledi mesela çok gürültülü 47 db dediğimde siz 43db ile 47 db arasındaki fark edemezsiniz falan filan . Bu ürünü neden değiştirmeliyim benden 2 saat içinde haber bekliyolar lütfen bişeyler söyleyin...
  • değiştirebiliyorsanız değiştirin.
  • Peki whirlpooldan daha geniş bir buzdolabı önerebilir misiniz? şöyle bir baktım whirlpool'a hacimleri pek geniş değil arc 4360 nasıl bunda 6. his özelliği yok galiba. Uff hepsinin eksik bi tarafı var ben samsung almayı da düşünmüştüm ama kahramanmaraşta servisi yok inanın şaşırdım kaldım buzdolabı alırken bu kadar zorlanacağımı tahmin etmezdim.
  • sevgili serverd
    eğer bahsettiğin ürün siemens ks49u631ne kodlu ise kaygıların ve endişelerin kesinlikle yersiz. Çünkü bu üründen ben yaklaşık beş yıldır kullanmaktayım. 2003 yılı temmuz ayından bu yana kullanmaktayım ve sınıfının kesinlikle en iyisi olduğuna inananarak aldım ve beş yıldır da son derece memnunum. Öncelikle SIEMENS markalı ürünlere forum sitelerinde çok fazla şikayete rastlamadım ve Alman teknolojisi ile ülkemizde üretiliyor. Elektrik tüketimi ülkemizde üretilen diğer derin donduruculardan bile az olduğunu ben tespit ettim. Senin ürünün ayda 9,50 ytl den fazla elektrik harcıyor ise ürününde arıza vardır. Ses seviyesine gelince, nofrost soğutucular fanlı soğutma sistemine sahip olduğu için bütün markalarda statik (tek kapı ve çift kapı derin dondurucu) soğutuculara nazaran nofrtost lar daha seslidir.
    Benim 1995 yılında evlendiğimde aldığım ilk seri beyaz eşyalarımın hepsi beko idi. Beko da beko/arçelik olarak o yıllarda ülkemizde üretilen en kaliteli markaydı ancak 2003 yılından bu yana bzd/çam ve blş makinamı siemens olarak her defasında yeniledim ve iyiki siemens tercih etmişim. Fiyatları sınıfında en yüksek ama o kadar fark vermeye kesinlikle değer.
    Kafanda en ufak bir sorun olmasın. iyi günlerde kullanmanı dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: newranger

sevgili serverd
    eğer bahsettiğin ürün siemens ks49u631ne kodlu ise kaygıların ve endişelerin kesinlikle yersiz. Çünkü bu üründen ben yaklaşık beş yıldır kullanmaktayım. 2003 yılı temmuz ayından bu yana kullanmaktayım ve sınıfının kesinlikle en iyisi olduğuna inananarak aldım ve beş yıldır da son derece memnunum. Öncelikle SIEMENS markalı ürünlere forum sitelerinde çok fazla şikayete rastlamadım ve Alman teknolojisi ile ülkemizde üretiliyor. Elektrik tüketimi ülkemizde üretilen diğer derin donduruculardan bile az olduğunu ben tespit ettim. Senin ürünün ayda 9,50 ytl den fazla elektrik harcıyor ise ürününde arıza vardır. Ses seviyesine gelince, nofrost soğutucular fanlı soğutma sistemine sahip olduğu için bütün markalarda statik (tek kapı ve çift kapı derin dondurucu) soğutuculara nazaran nofrtost lar daha seslidir.
    Benim 1995 yılında evlendiğimde aldığım ilk seri beyaz eşyalarımın hepsi beko idi. Beko da beko/arçelik olarak o yıllarda ülkemizde üretilen en kaliteli markaydı ancak 2003 yılından bu yana bzd/çam ve blş makinamı siemens olarak her defasında yeniledim ve iyiki siemens tercih etmişim. Fiyatları sınıfında en yüksek ama o kadar fark vermeye kesinlikle değer.
    Kafanda en ufak bir sorun olmasın. iyi günlerde kullanmanı dilerim.

Sizin memnun olmanıza sevindim. Ben de arkadaşıma 2005 te yanılmıyorsam Bosch olanını aldırmıştım ve fabrikasyon hatalı çıkıp değiştirildi. Bunun dışında bu modelden çok şikayet duydum. Kısacası şanslı kullanıcılardansınız diyebilirim. Sorunsuz günlerde kullanmanız dileğiyle. Aynı bütçe ile çok daha kaliteli buzdolapları mevcut.

• newranger kardeşim bahsettiğim buzdolabını değiştirmedim ve aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve şimdilik hiç sıkıntım yok umarım bundan sonrada olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegafi -- 21 Eylül 2008; 0:22:26 >
  • Bugün bulsam gider tekrar alırım iki yıldır kullanıyorum geniş ve tek kelimeyle kusursuz bir dolap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.