Şimdi Ara

yardım pülüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw ark.lar oyundayım şuan ama çözemedim pek paso samandan adamları kesiyorum 3 lvl oldum skillleri nasıl vericez statları nasıl vericez , pm nasıl atıcaz party nasıl teklif edicez felan...oyun hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğim bi topic bulamadım kusura bakmayın lütfen biri beni aydınlatsın.. X.. serverindeyim ismim theoq

• quote:

Orjinalden alıntı: ::112::

yaw ark.lar oyundayım şuan ama çözemedim pek paso samandan adamları kesiyorum 3 lvl oldum skillleri nasıl vericez statları nasıl vericez , pm nasıl atıcaz party nasıl teklif edicez felan...oyun hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğim bi topic bulamadım kusura bakmayın lütfen biri beni aydınlatsın.. X.. serverindeyim ismim theoq

Aynen arkadaşım
  • ben öldüm...birisi kurtarır beni sandım yalan oldune yapam???
  • c ye basarsan inventory açılır.s ye bas skiller açılır statları strye wer.
  • x de oynayanlar varsa party yapalım. yukseklvl li olanlar yardım etsinde kasılalım azcık dimi

oyuna ısınmaya başladım ko yu bırakabilirim heran
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::112::

x de oynayanlar varsa party yapalım. yukseklvl li olanlar yardım etsinde kasılalım azcık dimi

oyuna ısınmaya başladım ko yu bırakabilirim heran

valla kardeşim ben kendi başıma ,

evel 1 - "Beginner Quest"
    NPC : General SONHEYON(Bati Kapisinin Yaninda)
    Adim 1: Protector Shop JANGBUIN'la konusun. Tekrar SONHEYON'la konusmaya gidin.
    Adim 2: General shop JINJIN'la konusun, verdigi yuzugu takin, JINJIN'le tekrar konusun. Tekrar SONHEYON'la konusmaya gidin.
    Adim 3: Herbalist shop YANGIKJI'le konusun, ondan 1 tane "herb" satin alin. Tekrar SONHEYON'la konusmaya gidin.
    Adim 4: 30 Mangyang oldurun (bati kapisinin hemen disinda). Tekrar SONHEYON'la konusmaya gidin.
    Odul : Giydigin türde 1 eldiven ve HP recovery

Level 3 - "Weapon Dealer"
    NPC : Blacksmith CHEOLHYEON
    Adim 1: JINGYEON'la konusun, (Guney kapisindaki Guard)
    Adim 2: Tekrar CHEOLHYEON'la konusun.
    Odul : 225 exp, 205 gold

Level 3 - "Lost Child"
    NPC : Village Chief(Dogu Kapisinin ordaki Rich Village'da bulabilirsiniz)
    Adim 1: Small-Eye yada Big-Eye yaratiklarini oldurun (Jangan koyunun guneybatisinda bulabilirsiniz), "Child Shoes" dustugu zaman gidip Village Chief'la konus.
    Odul : 375 exp, 475 golds

bu görevleri yaptım

Level 3 - "Kill Weasels"
    NPC : IYANG(Dogu kapısındaki Guard)
    Adim 1: 40 tane Old Weasel yada Weasel oldurun (dogu kapisi cikisinda epeyce var), 40 tane oldurunce IYANG'la konusun.
    Odul : 1900 exp, 1000 gold

şimdi sıra bunda 1 tane öldürdüm ama nasıl öldürdüm kasmak falan kendimiz yaparız party kurarız oda P den oluyodur galiba ben bu oyunlardan pek çakmam ama daha lvl 3 sen yerini belirt saat 12de orda ol geleyim...

bak JİNJİN var biliyormusun saat 12de oraya gel??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.