Şimdi Ara

Yardım!!! Ps3 + Plazma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yesilormancini

dostum tvnin modelini markasını yazarsan daha iyi bilgi veririz.

bende de 106' philips plazma var, yaklamadıkça( 2 3 metreden) gayet güzel görüntüsü var.yaklaştıkça noktacıklar çıkıyor.

Bi şey merak ediyorum Fifa da oyun içinde yazılar nasıl gözüküyor sizde ? Dirt 2 oldukça güzel görüntü veriyor Gow 3 te oynanır ama Fifa ve Pes te görüntü kalitesi oldukça düşüyor...
  • Görüntü aynı olmaz Hdmi to Dvi al daha iyi görüntü alırsan normal bağlantıya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YouuRoocK

Yahu arkadaşlar sabahtan beri her yere yazdım kimse birşey söylemedi mecburen konu açmak zorunda kaldım...

Ps3 106 Ekran Plazma HD olmayan Tv ye bağladık Fifa 10 Demo yu indirdik her şey tamam da görüntü kalitesi inanılmaz derecede kötü yazılar çok ufak hiç bir şey okunmuyor çözünürlük düşük ben ne yabailirim bi yardımcı olun...Tşkrler

adam hd olmayan diyor yani ne kadar iyi görüntü alabilirki

yinede hdmi to dvi kablo alıp dene olmazsa en azından hd ready tv almalısın
  • Bende 106 Panasonic Viera Plazma var. FIFA'da falan yazılar çok net okunuyor. Şu da var ki bu boyutta bir TV'ye uzaklığın minimum 2,5-3 metre arası olmalı. Yakınlaştıkça hem gözüne zarar hem de görüntü kalitesi düşer.
  • Arkadaşlar ben HDMi kablo ve HDMi kabloyu DVi ye dönüştüren aparatı aldım ama şimdi TV ye bağladık DVi girşine tıkladığımız zaman görüntü alamıyoruz yapmamız gereken farklı bişey mi var ?
  • kumanda dan dvı geçiş yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: MODERNWAR 2

kumanda dan dvı geçiş yap

Dvi seçiyoruz ama görüntü yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.