Şimdi Ara

yardım: note 3 youtube sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır note 3 kullanıuyorum. Bir sorum olacaktı araştırdım fakat bulamadım. Youtube player da sizin için önerilenler kısmınde devamlı aynı sanatçıların şarkıları çıkıyor önceden dinlemiş olduğum için bunları silmeyi bir türlü başaramadım bunu çözebilen oldumu? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• yok mudur bilen?
  • Yokmu yardımcı olabilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır note 3 kullanıuyorum. Bir sorum olacaktı araştırdım fakat bulamadım. Youtube player da sizin için önerilenler kısmınde devamlı aynı sanatçıların şarkıları çıkıyor önceden dinlemiş olduğum için bunları silmeyi bir türlü başaramadım bunu çözebilen oldumu? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

uygulamayı silip tekrar yükleyin

• Uygulama silinmiyor malesef

• Güncel.

• Güncel. Bu sorunum hala devam ediyor yok mu bilen?
  • Ayarlar-uygulama yöneticisi- youtube - veriyi sil diyerek youtube programını sıfırlayabilirin.

Youtube'a eger gmail hesabınla giriş yapılmışsa Youtube actiktan sonra en üstte ne izlemelinin yanında youtube ikonu var. Ikona bastıktan sonra bir menü acılacak. Menüden geçmişe basacaksın. Orada daha once izledigin videolar listenecek. Telefonun dokunmatik secenekler tusuna basıp Geçmişi temizle dersen daha once izledigin videolar silinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: UABarış

Ayarlar-uygulama yöneticisi- youtube - veriyi sil diyerek youtube programını sıfırlayabilirin.

Youtube'a eger gmail hesabınla giriş yapılmışsa Youtube actiktan sonra en üstte ne izlemelinin yanında youtube ikonu var. Ikona bastıktan sonra bir menü acılacak. Menüden geçmişe basacaksın. Orada daha once izledigin videolar listenecek. Telefonun dokunmatik secenekler tusuna basıp Geçmişi temizle dersen daha once izledigin videolar silinir.

ilgilendiğin için teşekkürler fakat hepsini denedim tekrar yüklendiğinde hala aynı videolar duruyor.
  • Ratumix kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-uygulama yöneticisi- youtube - veriyi sil - önbelleği temizle

Olması lazım normalde senin sorunun izlediğin videoları göstermesimi yani geçmiş gibimi gösteriyor çünkü youtube en sıklıkla hangi videoları izliyorsan anasayfanda genelde onlarla ilgili kısımlar oluşturuyor
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    geçmişte izlediğim müzik videoları fakat geçmişi silmeme rağmen google hesablımla ilişkilenmiş sanırım. her türlü olabilecek veriyi sildim ama gitmiyor malesef :(
  • Ratumix kullanıcısına yanıt
    Aklıma malesef başka birşey gelmiyor bilen bir arkadaş yardım edecektir mutlaka
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğin için teşekkürler

• Burdan youtubego'yu indirip reklamsiz kullanabilirsiniz mediafire linki

Ben yükledim oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.