Şimdi Ara

YARDIM NİSSAN MİCRA K13 YEDEK PARÇA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aracım 2012 model nissan micra cvt K13 modeli..En kısa zamanda sağ ve sol alt salıncaklar ile ön fren diskleri ve ön fren balatasını değiştirmem gerekiyor.Malum servis tuzlu bir fiyat çıkardı ve servise yaptırmam mümkün değil.İnternette parçaları buluyorum ama şase no.yu verince uyumsuz diyorlar..Aracıma uygun kaliteli yedek parça marka tavsiyesi bekliyorum..Tabi nereden alabileceğimide belirtirseniz sevinirim.Ben bursada yaşıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

• Nissan yedek patça serviste bile hemen gelmiyo ki trde sıkıntı var.Aliexpress ebaydan yurt dışı deneyin.Uygun fiata gelir de bu sefer de özel servis sıkıntısı var nissan için.Gardaş disklerin 5 yılda bitebileceğini otomatik ve bursada işlek trafikten ötürü düşünürken salıncaklara noldu da değişmesi gerekti.km kaç bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Nissan yedek patça serviste bile hemen gelmiyo ki trde sıkıntı var.Aliexpress ebaydan yurt dışı deneyin.Uygun fiata gelir de bu sefer de özel servis sıkıntısı var nissan için.Gardaş disklerin 5 yılda bitebileceğini otomatik ve bursada işlek trafikten ötürü düşünürken salıncaklara noldu da değişmesi gerekti.km kaç bu arada

km 74000 de..salıncaklara ne oldu bende anlamadım.54000 kmde onden bi kazası olmuştu kaskodan servis yapmıştı..belkide o kazada salıncaklarda zarar görmüştür..
  • Yokmu kimse......

• Hocam İstanbul Aksaray'daki parçacılara telefonla sordunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Yokmu kimse......

bende bursadayım ve micram var. aradığın parçalar alo parça sitesinde mevcut, iyi ustada biliyorum pm den yaz bildireyim. geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğayı koru

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Yokmu kimse......

bende bursadayım ve micram var. aradığın parçalar alo parça sitesinde mevcut, iyi ustada biliyorum pm den yaz bildireyim. geçmiş olsun.

Merhabalar hocam bu işlerden pek anlamıyorum yardımcı olursan sevinirim herkes farklı bişey diyor kafam daha çok karışıyor..Alo parça sitesine bende baktım (1 ADET Marka : DELPHI Alt Salıncak Ön Sol Stok Kodu : TC2682
    1 ADET Marka : DELPHI Alt Salıncak Ön Sağ Stok Kodu : TC2683)hatta bu ürünleri alıcaktım.sitesinde aracıma uyumlu göründüğü halde şase noyu verince aracınıza uygun değil dediler.Aynı ürünleri parcayedek sitesinde şase noyu verip sordum aracınıza uygun dediler kafam iyice karıştı..Ön fren diskleri ve ön fren balatası için senin marka tavsiyen varmı.bide usta hakkında bilgilendirirsen sevinirim.zaten küçük sanayiye yakın oturuyorum ama tanıdık bildik biri olmayınca insan herkese güvenemiyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.