Şimdi Ara

Yardım lütfen- HDMI kablosu ile görüntü sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xbox360 elite cihazımı component kabloyla kullanıyordum. birkaç gün önce LG E2630 23" ekran ve s-link marka HDMI kablo aldım. Bağlantıları yaptım, fakat cihazı açtığımda ekrana görüntü gelmedi. Ekranda HDMI power saving mode yazıyor ve ekran bekleme moduna geçiyor. Component kabloyla görüntü aktarımında ise hiçbir sorun yok. Yardımcı olabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• 2. el ise hdmi bozuktur.
  • Benimde buna benzer bir sorunum var çözemedim.

Beko 32'' LCD TV HDMI ile görüntü alamıyorum ama odamdaki Toshiba 40'' LCD ile sorunsuz görüntü alıyorum.
  • Geçen bendede öyle olmuştu HDMI çalışmıyordu.Kabloda da sorun yoktu.Tamire verdim HDMI girişini değiştireceklerdi.Ama HDMI'dan karta giden yol bozukmuş oda mümkün dğeilmiş yapılması.Bir sürü iş yani.Şuan componentle oynuyorum ve görüntü çok iyi.Boşuna kasma kendini component ile devam et bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Benimde buna benzer bir sorunum var çözemedim.

Beko 32'' LCD TV HDMI ile görüntü alamıyorum ama odamdaki Toshiba 40'' LCD ile sorunsuz görüntü alıyorum.

Salona 32'' Beko odaya 40'' Toshiba çok bencilce gördüm sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia
    Benimde buna benzer bir sorunum var çözemedim.

Artık BC2'de yokum lan Sinan.
  • quote:

2. el ise hdmi bozuktur.

görüntü bir kez geldi, ekran açıldı oynadım falan. kapattım düzeldi diye, sonra yine açılmadı. kabloyla xbox birbirleriyle uyumsuz olabilirler mi acaba? HDMI bozuk olsa hiç görüntü gelmemesi gerekmez miydi?
  • sorun HDMI kablo-Xbox uyumsuzluğu çıktı. başka bir kabloyla sorunsuz görüntü alıyorum. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.