Şimdi Ara

Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben üniversiteyi bıraktım ancak kayıt sildirmedim henüz.harcımı da yatırmamıştım ilk dönem.bu durumda ygs ye başvururken hangi seçeneği işaretlemeliyim? yükseköğretimden kaydım silindi şıkkını mı yoksa bir yükseköğretim programına kayıtlıyım mı? ne dersiniz?

birde ben kpss ye grmiştim.liseden 2004 çıkışlıyım.ancak kpss ye 2010 da gişrmiştm.yani şifrem falan var.ais e girebiliyorum.bu durumda internet üzerinden mi yoksa bir başvuru merkezinden mi başvurumu yapmalıyım?

• bende harcımı yatırmadım ama bir yükseköğretim programına kayıtlıyım olarak işaretlemeniz gerekir kodu 6. ais e girebilirsin ama paranı yatırıp dene bakalım son olarak bizden diploma falan istenecek mi onaylı diploma diyor onu nereden bulcaz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatomie

bende harcımı yatırmadım ama bir yükseköğretim programına kayıtlıyım olarak işaretlemeniz gerekir kodu 6. ais e girebilirsin ama paranı yatırıp dene bakalım son olarak bizden diploma falan istenecek mi onaylı diploma diyor onu nereden bulcaz ki.

diploma istenmez ais e girebiliyorsan.ama lazım olursa diploman üniversitenden alabilirsin fotokopisini.aslı gibidir diye mühür basıyorlar.kullanabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

bende harcımı yatırmadım ama bir yükseköğretim programına kayıtlıyım olarak işaretlemeniz gerekir kodu 6. ais e girebilirsin ama paranı yatırıp dene bakalım son olarak bizden diploma falan istenecek mi onaylı diploma diyor onu nereden bulcaz ki.

diploma istenmez ais e girebiliyorsan.ama lazım olursa diploman üniversitenden alabilirsin fotokopisini.aslı gibidir diye mühür basıyorlar.kullanabiliyorsun

ais e girmekle diplomanın alakası nedir ki şuan para yatırmadım yarın yatırıcam ondan sonra bakıcam ais den başvuru açık mı değilse çevredeki bir okula giderim orada sorarım diplomaya gerek varmı diye

• quote:

quote:

quote:

ais e girmekle diplomanın alakası nedir ki şuan para yatırmadım yarın yatırıcam ondan sonra bakıcam ais den başvuru açık mı değilse çevredeki bir okula giderim orada sorarım diplomaya gerek varmı diye

ben sordum bugün.parayı yatırdım.sistemde göründüğüm için diploma istemediler.internet üzerinden kaydınızı kendiniz yapabilirsiniz dediler.ha eğer olur da kayıt yapmayı beceremezseniz o zaman gelirken diploma getirin dediler.

• hayır kesinlikle bir okuldan kayıt yaptırmalısın cunku resimin falan yoktur sistemde varsa bile baya eski bi fotograftır onu yenılemen gerekecek oda sadece okulda oluyo..bir yuksekogretim programına kayıtlıyımı ısaretlemen lazım zaten cokta onemli deil sistem herkesı tanıyo otomatık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2110

hayır kesinlikle bir okuldan kayıt yaptırmalısın cunku resimin falan yoktur sistemde varsa bile baya eski bi fotograftır onu yenılemen gerekecek oda sadece okulda oluyo..bir yuksekogretim programına kayıtlıyımı ısaretlemen lazım zaten cokta onemli deil sistem herkesı tanıyo otomatık

evet hallettim bir okuldan.artı diploma da istediler.benden aldılar yani.fotokopisini.üniversiteden almıştım aslı gibidir mühürlü.yine de gitmeden herkes bir öğrensin diploma istenip istenmediğini
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan2110

hayır kesinlikle bir okuldan kayıt yaptırmalısın cunku resimin falan yoktur sistemde varsa bile baya eski bi fotograftır onu yenılemen gerekecek oda sadece okulda oluyo..bir yuksekogretim programına kayıtlıyımı ısaretlemen lazım zaten cokta onemli deil sistem herkesı tanıyo otomatık

evet hallettim bir okuldan.artı diploma da istediler.benden aldılar yani.fotokopisini.üniversiteden almıştım aslı gibidir mühürlü.yine de gitmeden herkes bir öğrensin diploma istenip istenmediğini

valla bende diplomanın liseden aldığımdaki fotokopisi var bu saatten sonra da gidemem öğrenci işlerine şehir değiştirdim çünkü.Eğer isterlerse oradan yaptırmam başka liselere giderim çünkü forumda diplomayı hiç sormadan bile yaptıranlar var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.