Şimdi Ara

YARDIM!! LG SHINE DA SES KONUSUNDA SORUM VAR??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi günler diliyorum..

Arkadaşlar Lg Shine da melodi olarak kullanılan sesler çok kısık çıkıyor samsunglarda da bu böyle acaba bunun ayarını yapmanın herhangi bir yolu var mı??

çünkü ben kesinlikle telefonumu duymuyorum? bi kod girerek ayarlarından seviye yükseltme yada yelefoncudan yaptırabileceğim herhangi bişi?

çalma sesini nasıl yükseltebiliriz?

herkese saygılar;)

• SHİNE modelinde henüz gizli menü, kod v.s. ile bunun yapılabildiğini görmedim.ancak telefona yüklediğin müziklerin sesini bilgisayarda yükselterek telefona atarsan sorununa zahmetlide olsa bir çözüm getirmiş olursun."mp3 gain" diye küçük bir pro vardı onunla kolayca yapabilirsin.fazla arttırınca sesde bozulma oluyor deneyerek maksimum uygun yüksekliğe getirebilirsin parçanın sesini...
    quote:

Orjinalden alıntı: ermac

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum..

Arkadaşlar Lg Shine da melodi olarak kullanılan sesler çok kısık çıkıyor samsunglarda da bu böyle acaba bunun ayarını yapmanın herhangi bir yolu var mı??

çünkü ben kesinlikle telefonumu duymuyorum? bi kod girerek ayarlarından seviye yükseltme yada yelefoncudan yaptırabileceğim herhangi bişi?

çalma sesini nasıl yükseltebiliriz?

herkese saygılar;)

• anladım olay mp3 ü düzeltmekten geçiyor yani teşekkür ederim yardımın için;)

umarım telefondan yapılan bişi de vardır yada çıkar yakın zamanda=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.