Şimdi Ara

Yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben 23 Haziran Cumartesi günü orjinal Uncharted3+God Of War3 320 GB slim aldım fakat uncharted 3 cd yi taktıktan 5 dk sonra donup kalıyor God Of War 3 ve Oynadıgım demo oyunlarda öyle bi problem yok CD'yide aldıgım yerde yenisiyle deiştirdim gene aynısı gene aynısı napmam gerek yardım lütfen

ayriyetten acaip bir ısınması var bu normalmi

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• PS3 ara sıra donma yapar.Oyunun update datalarını sil ve tekrar update yap.Makineyi kapalı alanda çalıştırıyorsan ısınır etrafı açık olsun.
  • Game Data ve Save'deki Uncharted 3 dosyalarını sil.
  • @hector17

Kardeşim GAme Data ve Save dosyalarını zaten siliyorum genede olmuyor CD'demi problem var acaba mesela multiplayer geliyorum sözleşmeyi kabul etmek için X tuşuna basıyorum geçiş yaparken donup kalıyor

@Kuru Altı Pilav

Abi haklısın sonuçta yazdayız çok sıcak oluyor ev vantilatör alıcam zaten mecbur ayrıca plazmanın önüne koyuyorum ünitesi var ve acaip ısınıyor etrafıda boş
  • Açıkçası CD de hata olacağını düşünmüyorum hatta ilk seferde oyunu boşuna değiştirmişsin.Makinede anlık hata olabilir anormal karşılamamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

Açıkçası CD de hata olacağını düşünmüyorum hatta ilk seferde oyunu boşuna değiştirmişsin.Makinede anlık hata olabilir anormal karşılamamak lazım.

Tamam abide sadece bu olay uncharted 3 te oluyor diğer oyunlarda veya menüde gezerken internete girerken hiç bir donma olmuyor ister istemezde problem cd de düşünüyorsun cd de orjinal kitapçıklı felan zaten aldıgım yerde Teknosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dubst3p

quote:

Açıkçası CD de hata olacağını düşünmüyorum hatta ilk seferde oyunu boşuna değiştirmişsin.Makinede anlık hata olabilir anormal karşılamamak lazım.

Tamam abide sadece bu olay uncharted 3 te oluyor diğer oyunlarda veya menüde gezerken internete girerken hiç bir donma olmuyor ister istemezde problem cd de düşünüyorsun cd de orjinal kitapçıklı felan zaten aldıgım yerde Teknosa

UC3 bende de 1-2 kere donma yapmıştı.Önemli bi sorun değil bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dubst3p

quote:

UC3 bende de 1-2 kere donma yapmıştı.Önemli bi sorun değil bence.

Abi anlamıyorsun sanırım hep yapıyor diyorum 1-2 kere yapsa keşke hep düzelmiyor neyse yinede teşekkür ederim yardımın için yapıcaz artık bişeyler

• Updateleri silip tekrar yüklemeyi denedin mi?
  • quote:

Updateleri silip tekrar yüklemeyi denedin mi?

Evet bugün denemiştim 4-5 saat önce neyse yarın tekrar denerim olmazsa yapıcak bişey yok

tekrardan teşekkürler ilgilendiğiniz için
  • Bende U3 lü PS3 paketini aldım Teknosa'dan ama böyle bir şey yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTorres

Bende U3 lü PS3 paketini aldım Teknosa'dan ama böyle bir şey yaşamadım.

Bilmiyorum bende şaşırdım ne yapıcağımı neyse İnşAllah yarında deniyelim olursa olur iyi geceler.
  • Ps3 bende internet yüzünden donma yapıyo.Mesela fifa12'de çok oluyo.Bence interneti kesip bi de öyle girmeyi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun donduğundan emin misin? O anda belki bir yükleme falan yapılıyordur. İnternetten de birşey indiriyor olabilir arka planda. Alet donmuş gibi görünse de bir 10 dakika falan beklemeni öneririm.
  • Arkadaşlar yardımınız için teşekkürler Dataları felan sildim şuan 5.bölümdeyim Hikaye modunda tekrardan teşekkürler Multiplayer daha deniyemedim Modemim kablolu pc ye takılı şuanda
  • Hayırlı Olsun bendede oldu cd nin arkasını sildim düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UDFkayhan10

Hayırlı Olsun bendede oldu cd nin arkasını sildim düzeldi

Eyvallah kardeşim sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.