Şimdi Ara

yardım edin kafayı yiyicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bunaldım artık olmuyo ya fizikten daha demin çözdüğüm deneme 16 doğru yanlışlarda cabası
    geçen dershnede olan mat denemesinden 30 ; küsür oldu
    zaten kimya biyoloji tırt
    geometri çözemiyorum artık
    ya kafayı yiyicem her dkka aklıma geliyo bunlar nefes bile alırken zorlanıyorum artık patlama noktasına geldim gaza gelip çalışmam lazım bir sene daha bunları yaşamak istemiyorum nefret ediyorum herşeyden nolur yardım edin
    biraz mola verin demeyin yeterince çalışmadığımı düşünüp duruyorum zaten bi yöntem bi çalışma tarzı bi ip ucu verin kafayı oynattım şuanda

• dostum sanal ofisten veya körfez videodan yanlış yaptığın soruların aynı tiplerinin çözümüne bakabilirsin. Ben tıkandığım zaman onlara çözdürüyorum.En azından çözümünü anladım bir daha çıksa yaparım artık diyerek özgüvenimi arttırmaya çalışıyorum. Özellikle ygs de çok işime yaramıştı bu yöntem.Denemelerde baya net arttırmıştım. Bi dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizto

dostum sanal ofisten veya körfez videodan yanlış yaptığın soruların aynı tiplerinin çözümüne bakabilirsin. Ben tıkandığım zaman onlara çözdürüyorum.En azından çözümünü anladım bir daha çıksa yaparım artık diyerek özgüvenimi arttırmaya çalışıyorum. Özellikle ygs de çok işime yaramıştı bu yöntem.Denemelerde baya net arttırmıştım. Bi dene istersen

saolasın kardeş bakıyım bi :
  • ağırlıklı olarak hangi konuları yanlış yapıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-1

ağırlıklı olarak hangi konuları yanlış yapıyosun?

mesela fizik dalgalar manyetik alan dalgalar fotosel felan hep yanlış oluyo oynattım artık
    kimya gazlar konusu çözeltiler 12.konuları
    biyoloji sistemler (2-3 sistem hariç ) hiçibiri yok ygs konularım tam
    geometri göremiyorum
    matematik acayip ''işlem hatası ''olasılık kombinasyon soruları vb. mat 1 soruları bazı integral hacim soruları limitin grafikli soruları
  • daha demin fizik çözmüştüm . 13 küsür net çıktı

oynattım iyice evde çözdğüm bide ilk denemelerde o kadar çok sveniyodumki iyi yapabiliyorum diye sonradan düşmeye başladı
    kimya 10 küsür
    biyoloji 12-13 ksür
  • hedef nedir
  • yalova endüstri müh.
  • Soru çözmeye ara ver konu çalışmaya yoğunlaş 12.sınıf fizik ve kimya konuları için celal aydın yayınlarını şiddetle tavsiye ederim biyolojiye zaman ayırma şu an getirisi az en azından fizik kimya mat 3lüsüne yüklenmen lazım. Matı ise çalışmanın en iyi yolu internetteki online derslerden dinleyip soru çözümlerine bakman olacaktır sanırım;

www.ekolhoca.com
    http://www.videodershane.com

Bu sitelerden mat geo çalışabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Soru çözmeye ara ver konu çalışmaya yoğunlaş 12.sınıf fizik ve kimya konuları için celal aydın yayınlarını şiddetle tavsiye ederim biyolojiye zaman ayırma şu an getirisi az en azından fizik kimya mat 3lüsüne yüklenmen lazım. Matı ise çalışmanın en iyi yolu internetteki online derslerden dinleyip soru çözümlerine bakman olacaktır sanırım;

www.ekolhoca.com

teşekkür ederim inş faydası olur ama konu çalışmaya pek vakit kalmıycak gibi biizm dershne çift denemelere başladı sabah bi tane öğleden sonra bi tane

• mat 30 diğerleri 15 er net yetmiyor mu yav 412 puan için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: south_7

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Soru çözmeye ara ver konu çalışmaya yoğunlaş 12.sınıf fizik ve kimya konuları için celal aydın yayınlarını şiddetle tavsiye ederim biyolojiye zaman ayırma şu an getirisi az en azından fizik kimya mat 3lüsüne yüklenmen lazım. Matı ise çalışmanın en iyi yolu internetteki online derslerden dinleyip soru çözümlerine bakman olacaktır sanırım;

www.ekolhoca.com

teşekkür ederim inş faydası olur ama konu çalışmaya pek vakit kalmıycak gibi biizm dershne çift denemelere başladı sabah bi tane öğleden sonra bi tane

Bizim dershanede öyle yapıyor ben girmiyorum

• okul puansız 340 felan oluyo

kaç puan gelir hiç bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.