Şimdi Ara

Yardım edin Gm Elite mi İphone4s mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İyi forumlar,Telefon almayı düşünüyorum. tercihlerim arasında General mobile discovery Elite ve İphone 4s var. Öncelikle iphone alırsam ios8 güncelleme yaparsam kasar mı telefonun sıkıntı yaratır mı. gm elite gelirsek özellikleri güzel gözüküyo gerçekten tatmin edici ama gm yani ne kadar iyi olabilir gibide düşünmüyo değilim umarım pişman olmam. görüşlerinizi bekliyorum.

• emre1187 kullanıcısına yanıt
    gm elite sııfır alcaksan fiyatı 1200tl civarı o fiyata sıfır lg g2 veya lg nexus 5 al derim bunun dışında biraz daha koydun mu 2.el s5 alabilirsin
  • ikisinide sıfır almayı düşünüyodum. tek problem seçim 4s e suanda sıfır almak saçma geliyo ama elma çok cazip geliyo bilemiyorum
    4s artık çok eskidi 5 veya 5c alabilirsin şarj konusu sıkıntı olmaz diyosan bide uygulamarın çoğuna para veririm diyosan iphone alabirsin
  • gm elite hakkında ne düşünüyosun gideri var mı? artıları eksileri neler sence? sen olsan ne yapardın mesala.
    gm elite eksileri android sürümü 4.2.1 jb güncelleme almadı güncelleme konusunda gm firması tam bir facia servisleri çok kötü bunun dışında telefon çinli başka bir firmaya ait gm markası basılıp satılıyor bataryası hem düşük çıkmıyor o donanımda çok uzun bir kullanım süresi sunmuyor yani kısacası alınmaz kaldıki o fiyatlara daha bilindik markaların cihazları var ben olsam elite alacağım paraya lg g2,lg nexus 5 veya 2.el s5 alırdım bu cihazlar daha kaliteli düzgün cihazlardır gerek servis olsun gerek güncelleme konusunda olsun
    Aman genral mobile bulasma pisman olursin soyledigin ikisi arasinda 4s al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikleri diğer telefonlardan bazılarından üstün bazılarıyla kafa kafaya yarısıyo neden böyle diyosunuz
  • Çin malindan farki yok

• G2

Hocam 3 yıllık bir cihazın sıfırına 1000 lira vermek istemıyor olabilirsiniz. Ki 3.5 inç ekran gerçekten çok küçük. GM firmasına güveniyorsanız benım tercıhım elite olurdu. 32 gb yeterli olacağını düşünüyorum. Ama GM ye güvenmıyorsanız g2, z1, nexus 5 gibi modellere bakabilirsiniz.
  • Evet ıphone sıfırına vermek ve update olunca kasma gibi problemler doğucak yani bu belli. Gm yukseliste olan bi marka. İnternette telefonu bi kotuleyen kesim bide yucelten kesim var. Problem yaşarmıyım gmde acaba donanım bakımından göz dolduruyo ama diğer tarafta apple kalitesi çok kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1187 -- 9 Kasım 2014; 10:42:21 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Aman genral mobile bulasma pisman olursin soyledigin ikisi arasinda 4s al derim

+1 Discoverye para falan kaptirmayin.

G2 ikisinede vurur gecer o butcede dusunun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 10 Kasım 2014; 18:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1187

Evet ıphone sıfırına vermek ve update olunca kasma gibi problemler doğucak yani bu belli. Gm yukseliste olan bi marka. İnternette telefonu bi kotuleyen kesim bide yucelten kesim var. Problem yaşarmıyım gmde acaba donanım bakımından göz dolduruyo ama diğer tarafta apple kalitesi çok kararsızım

yanlış numara.
  • Lg g2 al söylediğin iki cihazada 1000 basar

Alabilirken 5c al veya gm elite al elite kullaniyorum simdilik bir problem yaratmadi kazma donma olmuyor kullanimi kameraları çok iyi bataryasi da beklenmeyecek şekilde 1 günü rahat cikariyo ama 1400 civarinda 5c de var Apple kalitesi derseniz 5c alabilirsiniz

• 5c ye güvenemiyorum apple ama ne bilim içime sinmiyo gm elite alacagım galiba. Kit kat geldimi bu arada birde wifide problem oldugu söyleniyodu. sende bir problem var mı acaba bilgilendirirmisin
    Kitkat gelmedi zaten gionee kitkat vermeden GM de veremez wifi hic bir sıkıntım yok özellikle cekim gücü çok yuksek

arkadasım sen kımsenın sözune kulak asma hemen git gm elite al pişman olmassın 4s nedir ya :S
  • LG nexus 5 al bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.