Şimdi Ara

yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce okul oncesi ogretmenligimi sınıf ogretmenligimi zihin engelli ogretmenligimi...zihin engelli ogretmenligin iş imkanları nasıl nerelerde calısabiliriz

• bence hiçbiri üstün zekalılar öğretmenliğine git hem sevabı çok fazla hem de ram da rahatsın
  • gncll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda... -- 24 Temmuz 2011; 23:05:12 >
  • gncl
  • dostum dediğimi düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

dostum dediğimi düşün

ya benim için deil zaten arkadas soruo bunlardan birini dusunuo oncelikli olarak hangisini yazsam diyo..
  • gncl
  • bnce öncelikli olarak okul öncesi yazsın çünkü hemen atandıgını duymuştum sınıf ögretmenliğinide en sona yazsın çünkü annem sınıf ögretmeni gerçekten çocuklarla ugraşması filan çok zor tabi bn yaparım diyorsa kendi tercihi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _merwe__

bnce öncelikli olarak okul öncesi yazsın çünkü hemen atandıgını duymuştum sınıf ögretmenliğinide en sona yazsın çünkü annem sınıf ögretmeni gerçekten çocuklarla ugraşması filan çok zor tabi bn yaparım diyorsa kendi tercihi

hımm tsk ederim cvbınız için bende okul oncesi yaz diorum zaten en azından kpss puanı cok dusuk meslege girmede zorluk cekmez..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.