Şimdi Ara

Yardım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi gunler arkadaslar. Ben gecen yaz nikon fotograf makinasi aldim..
    Fakat lens almadim. Simdi lens almak istiyorum. Ama lensler hakkinda hicbir bilgim yok. Ne almam gerekiyor, fiyatlari nedir bilmiyorum. Bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne çekmek istiyorsunuz, bütçeniz nedir elinizde hiç mi lens yok?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihi yapilar ozellikle manzara resimleri vs. Butcem 700-1000 tl arasi olabilir. Hic lensim yok evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulce -- 20 Nisan 2015; 14:36:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulce K kullanıcısına yanıt
    Elinde dslr olduğuna emin misin bu kadar zaman lens olmadan ne yaptın o gövdeyle öte yandan o bütçeye geniş açı bir lens alman gerekiyor istediğin çekimler için bence senin işini tamron 18-270 vc pzd rahatlıkla görecektir 1000 TL civarında bulabilirsin

• bence tokina 11-16 almalisin ya da sigma 10-20 makinanin croplu oldugunu varsayarak söylüyorum
  • Archillius A kullanıcısına yanıt
    Ben de bu lensleri tavsiye ederdim ama 1 yıldır dslr makinesi olupta lensi olmayan bir arkadaşımıza öğrenme sürecinde genişten teleye bir lensin fazlasıyla yeterli olacağını düşündüğüm için böyle bir tavsiyede bulundum

• o zaman 15-85 alip evladiyelik kullanmasi daha mantikli şu sıralar ben de düşünmüyor değilim canta tripot bir sürü lens dolaşmak cok yorucu olmaya başladi elimdeki lensleri cikarmaya çalişiyorum artik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.