Şimdi Ara

Yardıım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 1 yıldır falan telefonum bayağı eskidi. Yani demek istediğim benim telefonum Apple İphone 4 32 GB ama alalı 3 yıl falan oldu. Ve son bir yıldır iyice ağırlaştı. Ben uzun zamandır yeni bir telefon (İphone 5s) istiyodum ama ses çıkarmıyodum. Geçen hafta ise telefonumun kilit tuşu bozuktu. Zaten son bir yıldır ana ekran/home tuşu da bozuktu. Geriye kaldı 3 tuş Neyse anneme bir haftadır altta alttan mesajı veriyorum. Geçen gün de direk söyledim ama kadın ısrarla hayır diyo. Babama yanaştı ben de. O daha iyiymiş gibi geliyo ama ona daha hiç bir şey söylemedim. Sadece televizyon da reklamı çıkınca gözüne soka soka ağzımın suyunu akıttım Babam biraz sert bir adamdır. Yani iyi gününde yakalarsam kızmadan dinleyebilir belki Bide bu aralar durumumuz biraz sıkışık ama telefün alamayacak kadar da değil. Yani biraz zorlarsak alabiliriz. Bu sabah ta annemle byük bi kavga ettik. Yani annemden hiç umut yok NE OUR YARDIM EDİN BU TELEFONA GERÇEKTEN İHTİYACIM VAR!!!

He bide kendimi anneme acındırmaya çalıışıyorum çünkü babama acındıramam ama annemde bu işe yarar. Yani gözü önünde falan bayılırsam ya da odama gelipte beni baygın bulursa çok iyi olur. Kıyamaz O yüzden bayılma yöntemi falan biliyosanız onu da söyleyebilirsiniz

• Telefon için bayılacan mı lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikletcik

Yani gözü önünde falan bayılırsam ya da odama gelipte beni baygın bulursa çok iyi olur. Kıyamaz O yüzden bayılma yöntemi falan biliyosanız onu da söyleyebilirsiniz

• İyiAdam. kullanıcısına yanıt
    Bayılmakta ne varki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.