Şimdi Ara

Yaptığınız en mükemmel hareket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
3
Favori
2.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes yanlışlıkla ya da kasten yaptığı en mükemmel hareketi anlatsın :D Ben silver1 ranked maçında Lee solo top oynuyordum,midde arkadaşım nidalee oynuyordu,6 level olduğum gibi gank atmaya gittim,q attım tuttu,ardından arkadaşın mızrak fırlattığı yöne doğru ulti attım ve fb almıştık :D

• Dari oynarqen r ye bastim yoq oldu adam xd
  • Zed ile oynarken ranked gamede solo drake alıyordum 5 kişi bastılar beni bende gölgeyi atarak yukarı atlayacaktım gölgeyi attığım gibi 5 kişi flash attılar yukarı doğru bende sakince drake kesip kolayca kaçtım
  • Zed ile bottaki çalının oradayız arkamda Trundle beni kovalıyor bende Zedim. Gölgeyi mor takımın tribush'una attım atar atmazda Trundle beni kesti GA ile geri doğdum geri doğduğumda gölgenin süresi bitmişti ben bari çalıya giriyimde gölgeye gitti sansın dedim çalıya girdim adam bastı W'sunu yaldır yaldır gölgeyi attığım yere doğru koşmaya başladı ben o arada recall atıyordum bu oradan geldi çalıya tam girecek durdu oda recall attı beraber recall attık herkes lol lol yazmaya başladı çok güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOLO SWAG -- 13 Nisan 2014; 20:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOLO SWAG

Zed ile bottaki çalının oradayız arkamda Trundle beni kovalıyor bende Zedim. Gölgeyi mor takımın tribush'una attım atar atmazda Trundle beni kesti GA ile geri doğdum geri doğduğumda gölgenin süresi bitmişti ben bari çalıya giriyimde gölgeye gitti sansın dedim çalıya girdim adam bastı W'sunu yaldır yaldır gölgeyi attığım yere doğru koşmaya başladı ben o arada recall atıyordum bu oradan geldi çalıya tam girecek durdu oda recall attı beraber recall attık herkes lol lol yazmaya başladı çok güzeldi.
    rakip baron yapıyordu,ziggstim totem de yoktu baronda tahmini salladım ultiyi hem baronu çaldım hem 2 de 2 yaptım.sonra birini daha indirdim 3 te 3.bu kadar

• Lee Sinle insec yapip baronu caldim, sonra hepsi yanima flash atti takim pusudaydi bizim quadra attim ;lol,
  • Zed ile adama ulti attım , arkasına Flash attım daha arkasına gölge çıkardım oraya geçtim adam kaçarken kesildi böylece bütün 4kişi sıçra attı r ye bastım , hop 1km geriye , tüm takım fail + apc aradan çıktı
  • q ile aldim deme baronu shejshkd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shewawest

Zed ile oynarken ranked gamede solo drake alıyordum 5 kişi bastılar beni bende gölgeyi atarak yukarı atlayacaktım gölgeyi attığım gibi 5 kişi flash attılar yukarı doğru bende sakince drake kesip kolayca kaçtım

ahahahahh müthişmiş yalnız bu :D:D bir benzerini boxbox mu ne yapmıştı jayce oynarken baronun ordaki bluedaydı arkasında iki kişi kovalıyor tam çimin ordan çıkıp ilerledi bye bastı adamlar flash attı........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keryas

Zed ile adama ulti attım , arkasına Flash attım daha arkasına gölge çıkardım oraya geçtim adam kaçarken kesildi böylece bütün 4kişi sıçra attı r ye bastım , hop 1km geriye , tüm takım fail + apc aradan çıktı
    lee oynuyordum soloda baron yapıyorlardı vision yoktu amacım barona q atıp araya hydra e atıp baron çalmaktı q yu bi attım baron bizde kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shntkr

Lee Sinle insec yapip baronu caldim, sonra hepsi yanima flash atti takim pusudaydi bizim quadra attim ;lol,

Barona insec yapıp ortaya kaydırmış arkadaş alkışşş baron insecine :D
  • Karşı takımın khazixi bizim mavinin orada kaybolmustu ardindan bende gittim threshtim q atmistim maviye mavi bende kalmisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranz

lee oynuyordum soloda baron yapıyorlardı vision yoktu amacım barona q atıp araya hydra e atıp baron çalmaktı q yu bi attım baron bizde kaldı

Alıntıları Göster
    amumu ile jungle yapıyordum karşı junglea girdim 2 kişi kovalamaya başladı bende kaçmak için golemlere q attığımda karşı takımdaki warwicke yapışmış öldü bi tebessüm etmiştim sonra otta b atmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1 hafta önce falan nidale oynuyordum. Rakip baron alıyordu görüş yoktu, sadece benim w vardı onu da kha basarak yok etti. Ben de kapanın etkisi devam ederken khaya bi mızrak attım, kaçmak için çekildi baronu aldım takım gülüyor seviniyor falan sonra haritaya bir baktım nasus bottan yarıp oyunu bitirmiş.

• Yasuo ile mid oynuyordum ulti ile üçte üç yaptim 4. adam lux tu yetişeyim diye flash attim tam q attiğı anda ve öbür tarafa geçip quadra attim
  • quote:

q ile aldim deme baronu shejshkd

Senin barona insec yapman daha mı normal kardeş :D ya da ben anlamadım
  • Blitzcrankim 50-37 yeniliyoruz baktim 5 kisi barondolar inhi acık gittim flash attim duvardan w bastım vurdum vurdum görseniz rakip takım base atma Çabaları oyun bitti oyun boyunca bizle dalga geçtikleri için gg easy yazdim anlayamazsıniz
  • 5v5 TF yapıyoruz ben dravenim hayvani farmla baya iyiyim çift balta açtım takımın tankı içeri girmeden eridi sonra ultiyi attım double sonra triple quadra derken ashe kaçmaya başladı slow attı baronun ordaki çalılara gıdıyordu ashein ultiyi gördüğüm gibi flash atıp penta atmıştım

özet : görünmeyen yerden gelen ashe ultisine flash attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCrafter

Blitzcrankim 50-37 yeniliyoruz baktim 5 kisi barondolar inhi acık gittim flash attim duvardan w bastım vurdum vurdum görseniz rakip takım base atma Çabaları oyun bitti oyun boyunca bizle dalga geçtikleri için gg easy yazdim anlayamazsıniz
    Zed'le 6 lvlde hem karşımdaki gragası hemde ganke gelen lee sini kestim.Gragasa ulti atar atmaz arkasına W attım ultisi boşa gitti botrk'nın alt itemiyle ignite bastımo sırada bana Lee tam uçarken ulti gölgesiyle yer değiştirdim E+Q yaptım hem gragasa vurdu hem lee ye gragas öldü lee yarı can falandı salak gibi gene atarlandı yanıma geldi kestim onuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: VPR Blood

quote:

q ile aldim deme baronu shejshkd

Senin barona insec yapman daha mı normal kardeş :D ya da ben anlamadım

Alıntıları Göster
    Dün mundo ile oynarken canı azalan adama q atmıştım farmların arasından tutmuştu .
    Diğerinde urf modunda blitzcrank ile yine farmların arasından heimerdingeri çekmiştim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.