Şimdi Ara

YAPIKREDİ ÖN ÖDEMELİ (NAKİT) KART EYLÜL 2019 KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
9
Favori
16.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basvurudan sonea bu kart kacgun icin geliyoe ? Ben hem world nakite hemde play nakite basvrdm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Ykb posu olsa bile üye işyeri olmayabilir başıma çok geldiği için söylüyorum,mesela migros puan kullandırdığı için üye işyeri,gg ve n11 de taksit yapılıyor üye işyeri,üye işyeri olması için sadece pos yetmeyebilir,olması için gereklidir ama yeterli değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün sonra geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Ykb posu olsa bile üye işyeri olmayabilir başıma çok geldiği için söylüyorum,mesela migros puan kullandırdığı için üye işyeri,gg ve n11 de taksit yapılıyor üye işyeri,üye işyeri olması için sadece pos yetmeyebilir,olması için gereklidir ama yeterli değildir
    A101 şok yunus marketler world uye isyeleri galiba demi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakgez

2 gün sonra geldi bana
    World nakit kart icnmi 2 gunde ?

• A101 ve şok üyeişyeri ama yunus marketi bilemiyorum hocam

• Her ykb posu ya da sanal pos uye is yeri anlamina gelmez uye is yeri olmasi icin alisverislerde puan kullandirtmasi ya da taksit yapmasi lazimdir.

Is yerleri cokta uye is yeri olmak istemezler cunku uye is yeri olmanin maliyeti yani kesintileri cok fazladir.

uye is yeri olmaz ve ertesi gun parayi hesabinda isterse sadece bir kesinti yasar.

Uye is yeri olur yine parayi ertesi gun almak isterse

Komisyon masrafi
    musteriye verilen kucuk puanin tamamini karsilar
    Reklam, afis, tv vs tanitimlari icin satistan yuzdesel kesinti
    Bide taksit sayisi artikca maliyet masrafi cok daha fazla artar.
    Eger arti taksit uygulanirsa arti taksit olan dilimi banka karsılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Eylül 2019; 0:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Her ykb posu ya da sanal pos uye is yeri anlamina gelmez uye is yeri olmasi icin alisverislerde puan kullandirtmasi ya da taksit yapmasi lazimdir.

Is yerleri cokta uye is yeri olmak istemezler cunku uye is yeri olmanin maliyeti yani kesintileri cok fazladir.

uye is yeri olmaz ve ertesi gun parayi hesabinda isterse sadece bir kesinti yasar.

Komisyon masrafi
    Guzel anlatmis

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    evet benimde başım yandı bu durumlardan ama bankanın sistemsel sıkıntısı var sanırım daha önce de market kampanyası vardı yk üye iş yerinden bharcama yapmak gerekiyordu bğyğk olmayan yk postu olan marketten harcama yaptım ama puanım yüklenmedi 2 kart ile katılmıştım kayıt açtım 1 karta verdiler beni haklı bulup diğer karta yok üye iş yeri değil vs saçmalayarak vermediler uğraşmama rağmen aklıma gelmişken hakem heyetine vermem lazım :D slibin üzerinde üye iş yeri nosu yazıyor sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Her ykb posu ya da sanal pos uye is yeri anlamina gelmez uye is yeri olmasi icin alisverislerde puan kullandirtmasi ya da taksit yapmasi lazimdir.

Komisyon masrafi
    ufak bir elektrikçi de muhasebeci olarak çalışıyordum ve üye iş yeri gibi birşey yapmadan sadece poslarını aldığımız için müşteriye verilen puanı bizden kesiyordu ayrıca taksitli çekim puan kullanımı da yapabiliyorduk.yani yapı kredi postu kullanıp da puan kullanamamak imkansız. yazar kasa postan bahsetmiyorum normal yk postu varsa kesinlikle puan kullanılabilir.görüşüm bu yönde

• Aynı gün içinde hem sanal kart hem fiziki kart ile GG'den alışveriş yapsak iki alışveriş olarak sayar mı?
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    saymaz gibime geliyor ama net birşey söylemek doğru olmaz. mesela 2 tlcard var ve tlcard kampanyasına katılıp aynı gün 2 farklı karttan çekim yaptırsan saymaz. kampanya sayacı 1 işlemlik işler. herhalde aynı mantıkla bakarsak bunda da saymaz.
  • eylülde yatan var mı?

• GittiGidiyor üye işyeri ise 20/10 ile güzel kombo yapılır.

• Karta geçen hafta basvurmustum dün elime geçti ancak kart nedense yapi kredi mobil şube ve world mobilde görünmüyor... Normal de görünmesi gerekmez mi?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Webde görünür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

Webde görünür
    Teşekkür ederim hocam

• Kartim yeni elime ulasti yunus marketten alisveris yapicam . Konumdan baktm isyeri gorunmuyor uye isyeri olup olmadgni nasil anliyablrm ? Birde 25 e 5 tller devir eden aydani yatiyor ?

• İşlem yapacağınız pos önemli. Kasaya sorabilirsiniz pos ykb mi veya ortak pos mu diye. Sormadan da pos a uzaktan bakın ekrana ykb amblemi geliyorsa üye iş yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ea85

İşlem yapacağınız pos önemli. Kasaya sorabilirsiniz pos ykb mi veya ortak pos mu diye. Sormadan da pos a uzaktan bakın ekrana ykb amblemi geliyorsa üye iş yeridir.
    Cevap icin tesekkrler.25 tl ye 5 tl iadeler nezaman yatyr ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.