Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eyvallah

tam 1 hafta oldu bugün, hala hazırlanıyor. yahu banka bu, başka bir şeye benzemez ki. adam gibi iş yapsalar keşke.

Benim ki 3 hafta oldu halen aynisi yaziyor bir is yapiyorsunuz enpara gibi adam akilli sistem yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Merhabalar.
    Nuvo ile benzin alışverişinde 50 tl iade geliyor değil mi?Yapı kredi pos cihazı olması zorululuğu var mı?
    Birde kartı teslim aldıktan sonra bir msj geldi bana, sözleşmedeki bazı eksikliklerden dolayı kurye tarafıma yeniden yönlendirilmiş.Henüz gelen giden olmadı ama bu kampanyalardan faydalanabiliyormuyum şu an?
    Teşekkürler..
    quote:

Orijinalden alinti: emrtgb

Merhabalar.
    Nuvo ile benzin alisverisinde 50 tl iade geliyor degil mi?Yapi kredi pos cihazi olmasi zorululugu var mi?
    Birde karti teslim aldiktan sonra bir msj geldi bana, sözlesmedeki bazi eksikliklerden dolayi kurye tarafima yeniden yönlendirilmis.Henüz gelen giden olmadi ama bu kampanyalardan faydalanabiliyormuyum su an?
    Tesekkürler..

akaryakıt kampanyası 75 üzeri için 5, toplam 25 lira, 50 değil. ayrıca iade değil worldpuan verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: version53

beyler n11 de geçerli ise yüzde25 iade referans olayını yapabiliriz birisi ile eğer bana faydası varsa referansın

ahahhaahahha 11 tane mesaj gelmiş ahahhaha
  • Arkadaşlar ANTALYA için soyluyorum ; referanstan gelen nuvodaki 25 tl puanı Markantalya arkasında mezarlığın yanındaki opet ten akaryakıt alırken kullanabiliyorsunuz,
    Odemeyı yaptıktan sonra elemana sordum oluyor dedı arkadasın kartıda bendeydı 2 karttan 25 er tl puan cektı, 50 tl lık yakıt beleşe geldı, hiç uğraşıp a101den kullanmaya çalısmayın boşuna

• quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

Arkadaşlar ANTALYA için soyluyorum ; referanstan gelen nuvodaki 25 tl puanı Markantalya arkasında mezarlığın yanındaki opet ten akaryakıt alırken kullanabiliyorsunuz,
    Odemeyı yaptıktan sonra elemana sordum oluyor dedı arkadasın kartıda bendeydı 2 karttan 25 er tl puan cektı, 50 tl lık yakıt beleşe geldı, hiç uğraşıp a101den kullanmaya çalısmayın boşuna

Arkadas puani worlpuan gecen heryerde kullanabilirsin. Bizim mahallenin marketinde dahi geciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Başvurumu iptal ettim, şimdi tekrar referansla üye olabilir miyim?

Kesinlikle olmaz. Arayıp sordum.
  • nuvo ile hangi seyehat firmasından bilet alabiliriz
  • musdincer M kullanıcısına yanıt
    Bankamatik kartı ile internet üzerinden online bilet satan istediğiniz firmadan alabilirsiniz. Zira çok açık ve net bir şekilde online alışveriş diyor. Çemişgezek turizm de nuvo ile online satış yapıyorsa nuvodan iade alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar, bkm kullanırsak yüzde 25 iademizi alabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Arkadaşlar, bkm kullanırsak yüzde 25 iademizi alabiliyor muyuz?

evet
  • Sağol.
  • arkadaşlar müşteri hizmetlerini aramadan sistemdeki kayıtlı cep teli silmenin yolu var mı akıllı sms değiştirmeyi sormuyorum bilgilerim kısmındaki kayıtlı cep teli ayarlarda denedim cep tel sil diye birşey var ancak hata alıyorum silmiyor...
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    bende biliyorum online alışveriş olacağını, fakat kamil koç, pamukkale'de kullanılmıyor. Bildiğiniz ve aldığınız bir firma var mı diye soruyorum
  • Nuvo puanlarımızı kliksa.com da kullanabiliyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altını nerden alıyosunuz artık?

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

quote:

Orijinalden alıntı: cilgin_1985

kliksadan daha önce yaptıgım altın alışverişi bankaya bu şekilde yansımış %25 iade kampanyasından galiba kliksada geçerli olacak sakın bankayı arayıp sormayın yeni bi önlem alabilirler

Gramstada altın olarak gözükmüyordu sanki ?

isminizin üstünü karalamanızı tavsiye ederim

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Orijinalden alinti: emrtgb

Merhabalar.
    Nuvo ile benzin alisverisinde 50 tl iade geliyor degil mi?Yapi kredi pos cihazi olmasi zorululugu var mi?
    Birde karti teslim aldiktan sonra bir msj geldi bana, sözlesmedeki bazi eksikliklerden dolayi kurye tarafima yeniden yönlendirilmis.Henüz gelen giden olmadi ama bu kampanyalardan faydalanabiliyormuyum su an?
    Tesekkürler..

akaryakıt kampanyası 75 üzeri için 5, toplam 25 lira, 50 değil. ayrıca iade değil worldpuan verecek

Tesekkur ediyorum ben yanlis bakmisim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Hayır.

teşekkürler zaten banka kartı ile ödeme yokmuş.

Bir sorum daha olacak bkm ile 75 üzeri alışveriş yapsak yine %25 indirimden faydalanabiliyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nuvo tl kartına kampanya ile puan yüklenmiş olup, kullanmadığı için silinen oldu mu hiç? Bu bkm 50 ye 5 tl puan kampanyasında puanların son kullanma tarihi yok umarım kullanmadığım için silmezler.
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.