Şimdi Ara

Yapıkredi ATM sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün yapıkredi atmsinden paramı çekerken para verme bölümü yarım açıldı fakat parayı yine de verdi. Atm para verme bölümü yarım açıldığı için parayı vermediğini düşündü dolayısıyla hesaptan para kesmedi. Şimdi ne yapmam lazım acaba daha önce yaşayan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şşşşşşş!! Ses etme.
  • Hesaptan çekmeyin, atm sayılınca çekerler hesabınızdan.
  • atm işlem hareketlerinden belli olur banka rahatlıkla tespit eder durumu en yakın şubeye bildirin incelesinler aksi takdirde banka bu durumu tespit ettiği an hesabınıza noksan tutar(çektiğiniz para) kadar bloke koyar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözerler merak etme. Bazi atm lerde günlük bazilarinda 2-3 günde bir sayim yapiyorlar içini bosaltiyorlar. Kamerada var zaten herkes belli

• Hala herhangi bir gelişme olmadı ne yapmam lazım ? Adamların parasının peşinden ben koşuyorum.

• Şubeye git durumu açıkla üzerine düşmezlerse sende paranın üstüne kon ne diyelim. Sen elinden geleni yapmış olacaksın sonuçta.
  • Gittim biz bundan anlamayiz deyip atm sorunları için müşteri hizmetleri numarası verdiler hocam

• yapabileceğin birşey olduğunu sanmıyorum, çalışanlar benim başıma iş kalmasın da gitsin başkasından yardım alsın kafasıyla arayan müşterileri hep yollamaya çalışıyorlar.
    kurum olarak da allah belasını versin ada batasıca yapı kredinin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.