Şimdi Ara

Yanlız Kalma Korkum Var Yardım Edin!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene lise son a geçtim 2 ay önce sevgilim benden ayrıldı ve o günden beri yanlız kalma korkum var internet üzerinden tanıştığım oyun oynayıp dertleştiğim bi arkadaşım var uyanık olduğum çoğu zaman onunla konuşuyorum ama bazen internete giremediğinde veya çıkması gerektiğinde konuşma biter bitmez birilerini aramaya veya yanına gitmeye çalışıyorum kimseyi bulamadığımda içimde kötü bir his oluşuyor direk video veya dizi izlemeye çalışıyorum boş durduğum zaman terliyorum kalbim hızlı hızlı atmaya başlıyor bunu nasıl geçiririm lütfen bilenler bana yardım etsin.

• Yalnız olmayı bir rahatlama biçimi olarak düşün. Bir tür meditasyon gibi. Hayal kur, geleceğe yönelik aklında planlar yap, zihnini rahatlat, fikirlerini düzenle. Yani demek istediğim yalnızlıktan korkmak yerine yalnızlığı rahatlamak için kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telkinle geçecek şey değil psikolojik yardım al
  • Kendimi iyi hissetmek için spora başladım kafamı meşgul etmediğim sürece o his tekrar başlıyo mesela ders çalıştığımda vs o his geliyor.
  • Korkunun ecele faydası yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayata yalnız geliyoruz ve büyük ihtimalle yalnız öleceğiz.Kalabalıklar içinde yalnız olmak insanoğlunun kaderidir buna alış

• Ben de evde tek olunca tvdeki herhangi bir canlı yayın programını açarım. Zamanla geçer kafana takma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.