Şimdi Ara

Yangın - proje iptal... Murat Yıldırım & Cansu Dere | (senaryo: Kerem Deren&Pınar Bulut) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama dizi %90 2015'in başlarına kalacak.Hala cast tam olarak belli değil.Kanal da öyle.Senaryoda da 4 bölüm yazıldı.

Tam emin olmamakla birlikte Muhteşem Yüzyıl'ın yönetmenleri Taylan biraderler çekecek diziyi diye duydum..
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    ismi ile ilgili bir bilgi var mı geçenlerde emanet adında ama başka bir dizi yapılıyor diye okumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ismi ile ilgili bir bilgi var mı geçenlerde emanet adında ama başka bir dizi yapılıyor diye okumuştum

Kerem ile de Pınar ile de eski yakınlığım yok.4 aydır da görüşmedik.Birlikte atölye çalışmaları da yapmıyoruz artık.Yollar ayrıldı şimdilik:) Arada bir şey paylaşırlarsa ya da ortak tanıdıklarımızdan bir şeyler duyarsam paylaşıyorum başlık altında.Adı hala belli değil.Ama Emanet olmayacaktır bencede.O diziyi bende duydum çünkü Fox'taki.

Ama kod adı reaksiyon dediğin dizinin net adının da reaksiyon olduğunu söyleyebilirim.Hatta şuan kemerburgaz da ibrahim çelikkol'un aksiyon sahneleri çekiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@STREVENGE -- 1 Ağustos 2014; 14:08:36 >
  • @inexo
    istersen başlıktaki demet özdemir bilgisini kaldır.Malum kendisi kurt seyitte oynuyor zaten.%90 cansu dere olacak başrol ama yapımcı ile senaryo ekibi arasında bazı sorunlar var, bir takım değişiklikler olabilir.Yarın ilk bölüm senaryosu teslim edilecek yapıma.6 bölümün de tretmanı çıkmış..
  • Demet Özdemir Kurt Seyit ve Şurada oynuyor ve bilmiyorum tutar mı bu ülkede Muhteşem Yüzyıl hariç böyle çok emek verilip tutan tarihi diziler çok az. Fatih dizisi vardı inanılmaz özen vardı ama konusu falan derken 5 bölüm sürdü sadece.
    o kısım haber alıntısi ile unutulmuş farkında değilim kaldırdım.
    bir de
    pınar bulut acun için TV 8 de hazal kaya ile dizi yapacak diye haber vardı bunun gerçekliği ne durumda

• tv8 hazal pınar haberını bende gördüm ama öyle bir şey duymadım hiç.bakalım yakında çıkar kokusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Aşağıda ki fragman bu diziye mi ait..

http://www.zapkolik.com/video/emanet-yeni-dizi-tanitim-fragmani-876879

Degil.Dizinin senaryo calismalari hala süruyor.Cekilmeye baslanmadi, kaldi ki castta tam olarak belli degil.
    Dizi cumhuriyetin ilaniyla başlayacak..

• Kerem Deren iyi bir senarist, tutar bence.
  • Eski dönem dizileri nadir tutuyor ülkemizde umarım tutar.
  • Okan Yalabık kadroya katılabilir gerçekten de.Sevgilisi oyuncu Hande Doğandemir de aynı şekilde...İkisi de twitterdan Kerem Deren ile takipleştiler:) Zaten Okan'ın adı geçiyordu.Hande sürpriz isim olabilir proje için.Boşta zaten.Iyı olur valla, Murat Yıldırım - Cansu Dere - Okan Yalabık - Hande Doğandemir
  • Senaryosunu efsane Ezel dizisini yazan Kerem Deren ve eşi Pınar Bulut'un yazdığı, başrollerinde Cansu Dere ile Murat Yıldırım olacağı "EMANET" dizisinden iyi haberler geldi.
    Kerem Deren'in tweeter hesabından yaptığı açıklamaya göre dizinin anlaşması tamamlandı ve ikinci bölüm senaryo yazımına başlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

Okan Yalabık kadroya katılabilir gerçekten de.Sevgilisi oyuncu Hande Doğandemir de aynı şekilde...İkisi de twitterdan Kerem Deren ile takipleştiler:) Zaten Okan'ın adı geçiyordu.Hande sürpriz isim olabilir proje için.Boşta zaten.Iyı olur valla, Murat Yıldırım - Cansu Dere - Okan Yalabık - Hande Doğandemir

hande doğandemir farklı bir dizide zannedersem kerem deren twitter da farklı bir dizinin kod adını yazmış. hande d. de favlamış

• Ezel Uçurum ve 20 Dakika senaryo olarak iyiydi, bu da tutabilir.
  • Dizi 2015 Mart'ta Fox Tv'de baslayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

Dizi 2015 Mart'ta Fox Tv'de baslayacak

Başka kanal bulamamışlar mı
    Hiç sevmiyorum zaten fox tv'yi. Her şeyiyle şöp bi kanal

Ne derece doğrudur bilmiyorum

Yangın - proje iptal... Murat Yıldırım & Cansu Dere | (senaryo: Kerem Deren&Pınar Bulut)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 23 Ekim 2014; 18:04:10 >
  • Hazal Kaya kesinlikle doğru değil.Gerisini bilmem.Hande bi ihtimal olabilir...

Hazal başka dizide olacak Tv8'de.
  • Dizinin adının şuan için Yangın olduğunu duydum.Mart 2015 start.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.