Şimdi Ara

YAN KOMŞUM SERİ KATİL OLABİLİR (Ciddi) 7ŞUBAT SON DEM-KAPANIŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
41
Favori
14.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://vocaroo.com/?upload Burdan ses dosyasını yükleyebilirsin.

Belki kızların uyku düzeni bozuk, çok geç yatıyorlar, bu yüzden ablası arada sırada gece mutfakta yemek hazırlıyor, ses oradan geliyor. Sesin gelme süresi nasıl? Genel olarak saat kaçta başlıyor? Ne kadar sürüyor? Konu csb gibi geliyor, seri katil ha. İnanması güç. Bu fotoğrafı sen de çekmiş olabilirsin, sesi de kaydetmiş olabilirsin. Çok güzel csb olurdu.

Bu saatte sıkıldım, o kızların seri katil olma olasılığı gözüme çok güzel geldi. Sesin gerçekten geldiğine, o fotoğrafı da kızların yolladığına inanacağım.

Not: Aynı sehpadan bizde de var

Babasının ölümü, annenin sorunlu davranışları. Aslında bunlar bir insanın kötü yetişmesine olanak sağlar. O değil de, anneden şüphelenemezsin ki? Ses hala devam ediyor diyorsun, kız ayakta, kız da annem uyuyor demiş. Hepsi olabilir veya kızlar olabilir. Kızın annem uyuyor dediğine inanırsak; Anneyi ele. Çünkü uyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Neighbourhood -- 3 Şubat 2016; 4:44:46 >

• Hocam kadın kısmı arada böyle sebzeyi meyveyi keser, buzluğa atar sonra yenmek üzre. Öyle bir şey olmasın? Ah ah sesleri de artık yaratıcı bir nedene bağlanabilir?
  • The Neighbourhood kullanıcısına yanıt
    Saat 2 den beri yemek hazırlıyor bu abla ben anlamadım. Ben yine şüphelemiyordum taa ki şu konuşmadan sonra bana neden annesinin uyduğunu söyledi valla diyerek. Ve resim atma ihtiyacı duydu ben şaka amaçlı demiştim random gülmede yaptım
     YAN KOMŞUM SERİ KATİL OLABİLİR (Ciddi) 7ŞUBAT SON DEM-KAPANIŞ

Seside atıyorum kardeşim biraz horluyor ama kuluklığı takar ve son ses dinlerseniz o sesi duyarsanız çok belli olmuyor
    http://vocaroo.com/i/s0XHct4fuie4

Kız uyudu 3.25 de uyuyorum diyerek çıktı whatsappdan bence kızların annesini ele vermemek için demişte olabilir eğer annesinde bu bir hastalıksa ve durduramıyorsa sen olsan ne yapardın göz mü yumardın polise mi verirdin ?

• İlk başlarda bir uyum içinde gidiyor ses sonradan hızlanıyor, birşeyle demire vuruncada bu tarz ses çıkıyor ama bilemedim şimdi.

• BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    Ve bu çıkan sesten bu ailede mi rahatsız olmuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan52400

Ve bu çıkan sesten bu ailede mi rahatsız olmuyor ?

Belkide kaçak et kesiyorlardır

Umarım öyledir

• Mobilya taşıma sesine de benzemiyor değil. Kemik kesme sesinin de böyle bir sese benzeyeceğini düşünmüyorum. Kemiği kesmek için kullanılan aletin, kesilen yere temas etme sesi de olabilir, masa vb. Sen sesin onlardan geldiğine emin ol. Üst-Alt kattan veya dışarıdan da geliyor olabilir. Seri katil. İnanması gerçekten güç dostum, hiç beklemediğin bir şey yüzünden de geliyor olabilir bu ses.

İhbar ederdim, sonuçta yakın çevrende, senin yakınlarında, sana veya ailene zarar verebilir. Yakınımda olmasa, umurumda değil kimin kimi öldürdüğü, veya bunun bir hastalık olup olmadığı.

Şimdi sesin kesinlikle onlardan geldiğine emin olmak için yapabileceğin bir şey var. Polise gece, çok yüksek ses çıkarıyorlar, rahatsız oluyor-uyuyamıyoruz şeklinde bir ihbarda bulun. Söyleme kıza ses hakkında hiçbir şey bundan sonra. Sesin geldiği bir günü seç, onların kapısı çaldığında sesin durup durmadığını gözlemle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Neighbourhood -- 3 Şubat 2016; 5:12:37 >

• Ses rüzgardan kaynaklı bariz belli bu

Bende seri katil olacağıma inanıyor değilim ama bu ses geceleri kafamı ağrıtıyor ve böyle şeyleri kafaya takıyorum bakalım ses böyle devam ederse yapacağız birşeyler ama ses aslında demirin bir yere vurmasınada benziyor emin olmak lazım ben uyur artık

• Seventy kullanıcısına yanıt
    Bende düşündüm onu ama bir gram rüzgar yok dışarıda

• Kedidir kedi yat uyu artık

Knk marta var daha .s.s

• kaydığın kız kankamı diyor xD
  • Hocam ses sanki bi borudan geliyor gibi gece sessiz olduğundan duyorsundur aslında hep vardır o ses

• Kapıya fısılda

• quote:

Saat 2 den beri yemek hazırlıyor bu abla ben anlamadım. Ben yine şüphelemiyordum taa ki şu konuşmadan sonra bana neden annesinin uyduğunu söyledi valla diyerek. Ve resim atma ihtiyacı duydu ben şaka amaçlı demiştim random gülmede yaptım

Seside atıyorum kardeşim biraz horluyor ama kuluklığı takar ve son ses dinlerseniz o sesi duyarsanız çok belli olmuyor

Knk Bana Kasaptan Alınan Küçük Etlerin Doğranma Sesi Gibi Geldi Televizyondan Biliyorum Böyle Bir Sesi Büyük Et Parçası Değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Belki Çivi Vs Çakıyordur Yada Çamaşır Makinesinden Geliyordur Korkma Hemen

Sende Benim Gibi Olayları Abartiyorsun

Bir Keresinde Yolda Yürürken Üstüme Hızla Araba Gelebilme İhtimalini Göz Önünde Bulundurarak Korkuyla 1 Kmye Yakın Yol Yürümüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 3 Şubat 2016; 21:43:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.