Şimdi Ara

yamaha r125 or Honda CBR 125 R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kolay gelsin benim yaşım 16 fakat görünüş olarak güzel bir motor istiyorum ve boyum 1.70 falan bu başlıkta yazdıgım motorları kullanabilirmiyim sizce ?

• Yamaha yı kullanamazsın. Honda yı belki. Ehliyetini al öyle gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Yamaha yı kullanamazsın. Honda yı belki. Ehliyetini al öyle gel.

Zaten 6 ay sonra falan 17 yasıma girecegim şimdiden almak istiyorum
  • Zaten yaşadığım yer baya küçük biyer trafik falan cok dikkate almıyor anlayacagın gibi baban yada amcan selam söyledimi bırakıyorlar ehliyet acısından sorun olmaz birazda tecrübem var ama boy olarak işte tereddütteyim
  • Yada yamahanın baska bir modelinimi secmeliyim ?
  • güncel
  • güncel ilk başlangıc için doğru secimmi yardım edin lütfen
  • Yamaha r125 dedigin yzf 125r ise tavsiye etmem. Oturma yerine galiba sele diyorlar ve baya yüksek rahatsiz bir pozisyonu var üzerinde. Hemde cbr125'e göre baya pahali.

Cbr125 iyidir başlangıç için tabii 1.85 boyun varsa altinda bisiklet gibi kalir orasi ayri mesele

Bana sorarsan önce ehliyeti al. Yaşadigim yer küçük falan bunlarla kendini kandirirsin. Sonra ekipmanlari tamamla herşeyi kaliteli almaya bak ardından git bir honda bayisine üzerine otur bak iyimi disardan nasil gorunuyor begenirsen alirsin.

Hadi kolay gelsin
  • Tabi kide ilk önce takım taklavat alacaksın kaliteli olacak ,boyun 1.70, CBR'in sele yüksekliği 79 CM rahat edersin yeni CBR' boyu 1.85 olanları bile rahat ettiriyor , ehliyetini al git bir honda bayine ölç tart karar ver al. Yamaha yzf r125 fıtıtıtı çalısan bir motor görünüşü aldatmasın fiyatını karşılamıyor. Oturuş pozisyonu rahatsız bir makina ve sele yüksekliği 85 cm , hafif eğimli yolda tek ayakla tutmak zorunda kalırsın gerçi tutarsın ama iyi kavramak varken neden tek ayakla tutasın.
  • cbr 125 rrye 600 f sesi çıkarmak mümkünmü pek bilgim yok saçma gelbilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.