Şimdi Ara

Yalan Dünya (2012) | Kanal D (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.701
Cevap
5
Favori
76.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olgun Şimşek Binnur Kaya ? hay senin yapacağın işe ya oyunculuğundan tiksindiğim 2 insan pff
  • Avrupa Yakası geri dönse ne güzel olurdu.
  • engin günaydın kesinlikle olması gerek kadroda
  • Yok artık be

http://www.ntvmsnbc.com/id/25228302/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 1 Temmuz 2011; 20:10:16 >
  • Beyaz oyunculuk yapamaz gibi geliyor. Şimdiden soğudum diziden.
  • Beyazdan iyi oyuncu olmaz diye düşünüyorum ben.
  • Beyaz bir ara Kanal D'de bir dizide oynamıştı, baya iyiydi diye hatırlıyorum.
    Bu yeni dizi berbat olsa bile sırf onun için birkaç bölüm izlerim ki berbat olma ihtimali yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Şesu yok mu Şesu

Şesu yok mu harbiden o gittikten sonra dizinin şeklı şemalı değişti.

• Tolga Çevik veya Ata demirel birisi olsun bence ya hadi Ata da zor da Tolga Çevik olsun bari bağıra bağıra gülüyorum kendisine
  • beyaz yıllar önce bir aile doktorunu canlandırmıştı sit-com'da,dizi güzeldi ancak kendisi o kadar iyi değildi.

tamamen farklı bir dizi olmasını diliyorum,mümkünse de 60-70 dakika olsun.tabii gönül ister 20 dakikayı ama o kadar da kısaltamazlar ne yazık ki,60-70'de kafidir.
  • Çeşitli gazetelerde yeni dizisi ile ilgili yapılan birçok röportajını okumuştum. Beyazıt Öztürk ile ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama konuyu bilen sadece kendisi, ona göre seçmiştir. Başarılı bir yapım olacak bence.
  • AY'yi özledik yav biz , hiç olmazsa Beyaz'ın , Okan'ın programında toplansa tüm ekip...
  • Gülse Birsel artık 120 dakikalık dizi yapmaz.
  • Yalan değil Avrupa Yakası'nı özlüyorum.Umarım onu aratmazlarda bizde kaldığımız yerden devm ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Şahika da olmali !!

cok guluyordum ben
     Yalan Dünya (2012) | Kanal D

-Bebeyim seni Paramla doverim

-Rahatmisiniz siz be!! aaaahh

http://www.youtube.com/watch?v=iV7PlyngUlA

Paris'e gitmiştiya burnunda peçete vardı garson tip tip bakınca da ingilizce; ''ben seni,senin çalışdığın kafeyi,kafenin bulunduğu caddeyi satın alırım be ! '' demişti.

• Engin Günaydın + Bülent Polat ikisi yeter.
  • engin nerde ben orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDarkDefender

Engin Günaydın + Bülent Polat ikisi yeter.

Şesu fenaydı hakikaten ama çok az oynadı.
  • bir kadro kuruyorlarsa adam gibi 4-5 sezonluk imza attırılmalı oyunculara. neydi o avrupa yakası 10 defa değişti kadro. hemen biraz popüler olunca büyüyü bozuyorlar. bir de gülme efektini kim yapacaksa avrupa yakasındakiler yapmasın lütfen. kapı açılınca bile gülme efekti giriyordu dizide.
  • r özürlü kazmayı niye oynatıyor ya oyuncu mu kalmadı kğedi kğedi diyerek baydı zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.