Şimdi Ara

####*Yakın Doğu Üniversitesi'ne Gidecekler Buraya*#####

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Yakın doğu diş hekimliği Türkçe yazdım ve kesin geliyor. Aramızda baya sıralama var yani. Benim gibi oraya kesin gidecekleri ve gitme ihtimali olanları buraya bir alabilir miyiz? Mesela nerede kalıcaksınız kıbrısta, paket program düşünüyor musunuz? Bunları bir konuşalım. Herkese şimdiden hayırlı olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blmrtemre -- 20 Temmuz 2015; 9:11:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• up
  • Kıbrıs'ta Lefke Avrupa Üniversitesi-Beslenme ve Diyetetik yazdım benimki de kesin geliyor. Yararlı konu konuşabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de lefke avrupa hukuk ve uluslararasi kibris hukuk yazdim ikisinden biri gelecek insallah

• Yakındoğu lefkoşada. ama lefke nerede tam bilmiyorum. lefkoşada nerede kalacağımı düşünüyorum kara kara. siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?
  • Yakın Doğu türkçe tıp yazdım arada 10k fark var mucize olur gelirse editlerim
  • hadi hayırlısı olur umarım :)
  • bende doğu akdenizliyim ama olsun yha kibris kibristir xD

• Lefke de kyk yurdu varmis:)

• Beyler bende yakındogu kazanırım gibi nerede kalmayı dusunuyorsunuz özel yurt, kyk, ev?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenho23

Beyler bende yakındogu kazanırım gibi nerede kalmayı dusunuyorsunuz özel yurt, kyk, ev?

valla okul yurdu kötü diyorlar. ha idare edilir mi edilir. ama aynı fiyata ev bulabilirsem çıkmayı düşünüyorum. tercihler açıklanınca direk gidicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuk06

Lefke de kyk yurdu varmis:)

kyk falan ama güzel yurtlar galiba :)
  • Blmrtemre B kullanıcısına yanıt
    Ev de mi kalmayi dusunuyorsun?

• evet yakın bir arkadaşımla beraber yazdık. ev bulursak çıkacağız.
    O guzelmis :)

Delikanlı , burslu mu , ücretli mi yazdın Diş Hek.
  • Gerek Okul gerekse özel yurtlar rezalet Kıbrısta
  • Valla Yakin Dogu universitesinde okuyan bir tanidigim var hic ama hic memnun degil.Turkiyedeki okullarda staj yapamiyor cunku kabul etmek istemiyorlar.Zaten aldiklari egitimde cok kotuymus.Son caresiydi bu arkadasin ama cok uzuluyor.Yurt fiyatida 6.500e kaliyor Turkiyedekilere yakin fiyati hatta bazi illerden ucuz.Yasam olarak Yakin Dogunun oldugu yer cok pahaliymis yani maddi durumlari iyi olmasina ragmen kiz disari ciksam bi dert cikmasam bi dert diyor.Sular hazir zaten,deniz suyuyla banyo yapiliyor.Bilgilerim bu kadar.

• Görüşlerin ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Arkadaşın hangi fakültedeydi bilmiyorum fakat ben dişte okuyan 3-4 kişiyle konuştum. Diş hocaları çok iyiymiş öyle dediler. İlk 3 sene zormuş ama 4-5 falan rahatmış dediler. Yani diş hakkında pek kötü bişey duymadım ama başka fakültede böyle şeyler olması mümkün tabi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.