Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.943
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yau David Stern Nba studyoya katılmış , avrupanın ilk adidas nba konsept magzası beyogluna acılmış , minnesota istanbulda fırfır dolanırken drexler imza gunu yaparken ülkemizde... bizim forumda tartıstıgımız seylere bakın. Sanctus dostum burda patlamak istedim nede olsa yabancı deil topic biraz bunları konussak boş topicleri bıraksak kanımca en iyisi olucak ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

Yau David Stern Nba studyoya katılmış , avrupanın ilk adidas nba konsept magzası beyogluna acılmış , minnesota istanbulda fırfır dolanırken drexler imza gunu yaparken ülkemizde... bizim forumda tartıstıgımız seylere bakın. Sanctus dostum burda patlamak istedim nede olsa yabancı deil topic biraz bunları konussak boş topicleri bıraksak kanımca en iyisi olucak ..

bu koyu renkte olanlardan haberim olmadı.. ntv neden bu işleri gizli saklı yapıyor anlamıyorum.. gittiler ntvspor.net diye bi site kurdular sözde spor için.. zico osursa haber oluyor, drexler imza gününe geliyor onu haber vermiyolar.. ne biçim iş anlamadım gitti

• evet yaw bende drexlerin imza dağıttığını netten öğrendim.Bizim bile burada haberimiz olmadıysa önceden kaç kişi gidebildi ki imza dağıtımına.futbolda ingiltere liginin son sıra takımının maçlarını veren kanallar koskoca drexleri haber bile yapmadılar yuh yani
  • quote:

Yau David Stern Nba studyoya katılmış , avrupanın ilk adidas nba konsept magzası beyogluna acılmış , minnesota istanbulda fırfır dolanırken drexler imza gunu yaparken ülkemizde... bizim forumda tartıstıgımız seylere bakın. Sanctus dostum burda patlamak istedim nede olsa yabancı deil topic biraz bunları konussak boş topicleri bıraksak kanımca en iyisi olucak ..

Stern NBA stüdyoya mı katılmış?ve bizim bundan haberimiz yok
    birşey söyleyeceğim,hadi ben tv izlemiyorum ama DH basketbol bölümünden bir kişi bile duymamışsa bu olayı,NTV herşeyi gizli saklı yapmıştır
    uzun zamandır bu smile'ı kullanmıyordum: sana NTV

• gece tekrarını verirler mi NBA Stüdyo'nun?
  • yarın oglen 2 de sanırım veriyor . gozume inanamadım nba studyo da david stern oturuyor soruları m.m soruyor. cok uzun bir sohbet değil heralde bende tam izlemedim ama david stern diosunuz demek ne kadar ilerlemişiz. yarında şu nba store a gitmeyi düşünüyorum.
  • quote:

yarın oglen 2 de sanırım veriyor . gozume inanamadım nba studyo da david stern oturuyor soruları m.m soruyor. cok uzun bir sohbet değil heralde bende tam izlemedim ama david stern diosunuz demek ne kadar ilerlemişiz. yarında şu nba store a gitmeyi düşünüyorum.

ya anlamadım Hakan nasıl böyle birşeyin reklamını yapmazlar,koskoca David Stern bu ya

acaba MM yayın yaparken aniden David Stern'mi geldi stüdyoya

• walla bende ntv nin spor bulteninde izleme şansı buldum mm ceketi gomlegi kravatı çekmiş sorular yagdırıyordu. Zaten beyoglundaki adidasın acılsını da bu gun o yapmıs yani oglen 2 de istiklal den geçseydin aa david stern diebilirdin artık ulkemizde yolda david stern e rastlama sansmz var
  • quote:

walla bende ntv nin spor bulteninde izleme şansı buldum mm ceketi gomlegi kravatı çekmiş sorular yagdırıyordu. Zaten beyoglundaki adidasın acılsını da bu gun o yapmıs yani oglen 2 de istiklal den geçseydin aa david stern diebilirdin artık ulkemizde yolda david stern e rastlama sansmz var

yarın bi gün Jordan'ı da görürüz Türkiye'de

• quote:

artık ulkemizde yolda david stern e rastlama sansmz var

o değil de salı günü cevahir'de olup drexler'ı karşımda görsem oracıkta bayılırdım heralde çünkü adamın türkiye'ye geldiğinden bile haberim yoktu..

ne ntv, ne diğer basın organları ne de diğer organizasyonlar açısından nba europe live olayını şu ana kadar iyi kıvıramadık.. bakalım bu akşam maçta ne tür aksilikler yaşanacak
  • Charlotte Bobcats'in başarılı forveti Sean May'in dizinden ameliyat olacağı açıklandı.

23 yaşındaki oyuncunun dizinde problem olduğunu hafta içi New York'da ameliyat masasına yatacağı belirtildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Bobcats Antrenörü Sam Vincent, ''Bu bizim takımımız için gerçekten korkunç bir durum. Ve bu aynı zamanda May'in gelişimi için de son derece kötü oldu'' dedi.

2005 yılında 13. sıradan seçilen genç oyuncu, iki sezonda Bobcats ile çıktığı 58 maçta, 10.4 sayı ve 5.9 ribaunt ortalaması yakalamıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

Charlotte Bobcats'in başarılı forveti Sean May'in dizinden ameliyat olacağı açıklandı.

23 yaşındaki oyuncunun dizinde problem olduğunu hafta içi New York'da ameliyat masasına yatacağı belirtildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Bobcats Antrenörü Sam Vincent, ''Bu bizim takımımız için gerçekten korkunç bir durum. Ve bu aynı zamanda May'in gelişimi için de son derece kötü oldu'' dedi.

2005 yılında 13. sıradan seçilen genç oyuncu, iki sezonda Bobcats ile çıktığı 58 maçta, 10.4 sayı ve 5.9 ribaunt ortalaması yakalamıştı.

http://www.ntvspor.net/pages/15691.asp

Sağ dizindeki sakatlığı tekrarlayan 23 yaşındaki Sean May sezonu kapattı. Önümüzdeki salı günü New York'ta ameliyat masasına yatacak olan başarılı oyuncunun 6 veya 12 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

2005 draftında Bobcats tarafından 13. sırada seçilen May, yaşadığı sakatlıklar yüzünden 2 sezon içinde oynanan 164 maçın yalnızca 58'inde görev yapabildi.

------------------------

sean may sezonu kapamış şekil A'da görüldüğü gibi.. bu adam nba'in müzmin sakatlarından biri oldu.. 2 sezonda 106 maç kaçırması bundan sonraki transferlerinde kendisini olumsuz etkileyecektir.. umarım kısa sürede iyileşir..

yeri gelmişken bu adam felaket şekilde eski beşiktaş'lı ailton'a benziyor

• quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

*39 yaşındaki darrell armstrong yeni sezon için new jersey nets ile anlaşmaya vardı

Nets'in daha genç adamlara yönelmesi lazım.
  • NBA'in kalbur ustu ve bir okadar da camur savunmacısı Bruce Bowen eski takımı Spurs ile sozlesmesini uzattı. Takım politakası gereği sözleşmenin detayları hakkında açıklama yapılmazken San Antonio Express-News gazetesi, Bowen'ın 2 yıl için 4 milyon dolar alacağını belirtti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

NBA'in kalbur ustu ve bir okadar da camur savunmacısı Bruce Bowen eski takımı Spurs ile sozlesmesini uzattı. Takım politakası gereği sözleşmenin detayları hakkında açıklama yapılmazken San Antonio Express-News gazetesi, Bowen'ın 2 yıl için 4 milyon dolar alacağını belirtti.

sıkıyosa uzatmasın.bence bowen serbest kalsa takım bulamaz nba de.bana öyle geliyor yani bu oyuncuya bir tek spurs un yapısı uyuyor.
  • kısa kısa...

*31 ekim tarihine kadar kontrat uzatılmadığı takdirde gelecek yaz sınırlı free agent olacak olan kwame brown'a lakers yol verecek

*yeni transfer jarvis hayes pistons'da olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyip takım arkadaşları ile çok çabuk anlaştığını ifade etti

*pacers koçu jim o'brien hakkında yer alan 50 maç kaybetmeyi normal karşılacağı yönündeki ifadelere çok sinirlendi pacers koçu''bunları hangi cehennemden çıkarıyorlar... olanlardan iğrendim...bu bana hakarettir şeklinde açıklamalarda bulundu

*sacramento'nun 2.13 boyundaki çaylağı spencer hawes dizinden ameliyat olacak

*phi.76ers başkanı billy king pivot shagari alleyne'in takımdan gönderildiğini açıkladı

*amare stoudemire 2 hafta sonra dönüyor normal sezonun açılış maçında sahada olacağı bildirildi

*NBA'in önemli dış savunmacılarından olan doug christie new york forması giymek istediğini söyledi

*dallas gardı stackhouse spurs'un kolay yoldan şampiyon olduğunu ifade etti

*38 yaşındaki oyun kurucusam cassell gelecek yaz denver'a gitmek istediğini açıkladı george karl ile tekrar buluşup koçluk deneyimi için tecrübe kazanmak istediğini belirtti

*ESPN'e göre allan houston new york ile anlaştı ve kısa bir süre içinde anlaşmayı açıklayacak

*eduardo najera denver ile kontrat uzatmak istediğini söyledi

*wizardslı etan thomas ameliyat olacak... kalbinde ritim bozukluğu tespit edilen oyuncu perşembe günü ameliyat edilicek

*33 yaşındaki abdli pivot joseph blair bulls tarafından beğenilmedi ve kadrodan çıkarıldı

*yeni transfer rashard lewis bobcats maçında ayak bileğinden sakatlandı

*pat riley patladı... sun sentinel'e antoine walker'ın kondisyonunun ocak ayından önce hazır olmayacağını dile getiren riley''kızgınım. ilk onunla imzaladığım yıl kızgındım geçen yılda kızgındım hala kızgınım artık kızgın olacak vaktim yok''açıklamalarında bulundu

*kingsli ron artest hazırlık maçında bir pozisyonda seattleli luke ridnour'un burnunu kırdı luke'un 1 ay maske ile oynayacağı açıklandı

*85 nbdl oyuncusu şu anda nba takımlarının kampında forma savaşı veriyor

*phi.76ers'ın şutör oyuncusu kyle korver kasıklarından sakatlandı

*utahlı matt harpring dizindeki rehabilitasyon sürecinin yavaş işlediğini belirtti oyuncu bi süre parkelerden uzak kalıcak

• spurs,yazdığın haberler gerçekten iyi olmayan türden haberler
    özellikle Ethan Thomas'ın durumu daha kritik gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

spurs,yazdığın haberler gerçekten iyi olmayan türden haberler
    özellikle Ethan Thomas'ın durumu daha kritik gibi

Ethan Thomas'ın halıne uzulmemek elde degil zaten sakatlıklar neredeyse tum NBA kariyeri boyunca basına bela olmus, onu olması gerekenden uzak noktalara geriletmisti simdi basına bide kalp sorunu cıktı yazık valla.
  • kobe'nin adı yine takas dedikodularında .. özellikle espn buna cok yer vermiş. boston'ın bile adı geçiyor. kobe kariyerini düşünüyorsa hemen takas olsun. iverson orneginde oldugu gibi bu sekilde tek basına bir yerlere gelemez. bulls a gelirse ki onunda ismi geçiyor bence en mantıklı seçimi yapar. kobe siz finaller olmuyor , onu başarılı görmeyi cok isteyenlerden biriyim.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.