Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.943
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hakan12345

edit : sanctus , slam in yazıları yok ? onun postlarındaki nick degismis ? slam i kaybettiysek forumdan oturup aglamak lazım.

sanırım seninde dediğin gibi nick değiştirmiş,güzel bi hatun'un ismini nick yapmış
    keşke değiştirdiğini bi söyleseydi,belki yeni biri sanıp ters bişeyler yazmış olabiliriz

yeni sezon başlamak üzere,slam dönerse iyi olur artık değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

edit : sanctus , slam in yazıları yok ? onun postlarındaki nick degismis ? slam i kaybettiysek forumdan oturup aglamak lazım.

sanırım seninde dediğin gibi nick değiştirmiş,güzel bi hatun'un ismini nick yapmış
    keşke değiştirdiğini bi söyleseydi,belki yeni biri sanıp ters bişeyler yazmış olabiliriz

yeni sezon başlamak üzere,slam dönerse iyi olur artık değil mi?

slam in 16 ağustosta "evet bölüme olan ilgiyi görelim bakalım..." adlı konuya attığı mesaj.. o da sezona nba ile birlikte başlayacak galiba
    quote:

sezon başlayana kadarda başka mesaj atmayı düşünmüyorum

ben ne zaman haber yollamışım yahu

• wallaa nickin degistigini de yeni gordum , slam slam olarak gel gozumuz gonlumuz ole alıstı
  • Joey Crawford tekrar hakemlik görevine getirilmiş
  • Warriors Nelson'la sözleşme yenilemiş.
  • Miami, Bell ile anlaştı.

Transfer döneminin hareketli takımı Miami Heat, Milwaukee Bucks'ın free-agent oyuncusu Charlie Bell ile 5 yıl için 18 milyon dolara anlaşma yaptı.

Kurallar gereği Milwaukee Bucks, 1 hafta içinde Bell'e, Miami'nin verdiği kontrata denk bir kontratı veremez ise, Miami Heat ile Bell resmi olarak sözleşme yapacak.

Transferle ilgili konuşan Bell, "Umarım o parayı vermezler. Bucks, daha önce bana çok fazla para vermeyi düşünmediklerini ve benimle uzun süreli kontrat yapmak istemediklerini söyledi. Umarım sözlerinde dururlar ve ben de giderim" dedi.

28 yaşındaki Bell, geçen sezon Bucks formasıyla 64 maçta ilk beş başlamış ve 13.5 sayı ortalaması tutturmuştu.

Büyük ihtimalle olur transfer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 18 Eylül 2007; 22:33:39 >
  • Andrei Kirilenko, Utah Jazz’dan ayrılmak istediğini söyledi.
    Basketbol oynamak istiyorum ve oyundan zevk almak istiyorum. Robot gibi oynamak ve Sloan’ın oyununun bir parçası olmak istemiyorum. Bu yüzden bu takımdaki geleceğimi düşünemiyorum” şeklinde konuştu.
    -----
    hazırlık kamplarının baslamasına kısa bi sure kala ak47 heran trade olabilir . memo cok uzulucek. belki o bile takasını ister. son zamanların en önemli haberi diyebiliriz.
  • quote:

Andrei Kirilenko, Utah Jazz’dan ayrılmak istediğini söyledi.
    Basketbol oynamak istiyorum ve oyundan zevk almak istiyorum. Robot gibi oynamak ve Sloan’ın oyununun bir parçası olmak istemiyorum. Bu yüzden bu takımdaki geleceğimi düşünemiyorum” şeklinde konuştu.
    -----
    hazırlık kamplarının baslamasına kısa bi sure kala ak47 heran trade olabilir . memo cok uzulucek. belki o bile takasını ister. son zamanların en önemli haberi diyebiliriz.

Krilenko gibi sakin görünümlü bi oyuncudan beklenmeyecek şekilde sert bi açıklama
    sanırım Suns ile takasa girmeyi ciddi ciddi düşünecektlr Utah yönetimi

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

Andrei Kirilenko, Utah Jazz’dan ayrılmak istediğini söyledi.
    -----

Krilenko gibi sakin görünümlü bi oyuncudan beklenmeyecek şekilde sert bi açıklama
    sanırım Suns ile takasa girmeyi ciddi ciddi düşünecektlr Utah yönetimi

Sunsa giderse Kirilenkoyu izlemek cok zevkli olacaktır bizim icin. Tabiki Sunsı da.

• *litvanyalı yıldız sarunas jasikevicius golden state ile bonservis ödemek karşılığında free agent olması konusunda anlaştı golden genel menajeri chris mullin, sarunas'ın oynamak istediğini bu yüzden anlaşmanın yapıldığını açıkladı(böyle olmamalıydı... hadi pacers uygun takım değil dendi bu sefer de golden'de istediği süreleri alamadı büyük ihtimal önemli avrupa klüplerinden birinle anlaşıcak)

*en son atlanta hawks'da forma giyen pivot john edwards minnesota ile anlaştı

*houston gard luther head'in kontratında bulunan 4. yıl opsyonunu kullanarak kontratını 2009 yazına kadar uzattı

*rus yoroslav korolev l.a clippers tarafından kovuldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

*litvanyalı yıldız sarunas jasikevicius golden state ile bonservis ödemek karşılığında free agent olması konusunda anlaştı golden genel menajeri chris mullin, sarunas'ın oynamak istediğini bu yüzden anlaşmanın yapıldığını açıkladı(böyle olmamalıydı... hadi pacers uygun takım değil dendi bu sefer de golden'de istediği süreleri alamadı büyük ihtimal önemli avrupa klüplerinden birinle anlaşıcak)

artık olimpiakos'ta oynamasını engelleyecek hiçbir engel kalmadı.. saras'ı seneye %99 olimpiakos'ta göreceğiz galiba

quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go
    *rus yoroslav korolev l.a clippers tarafından kovuldu

kovuldu lafı biraz ağır olmuş be hocam korolev'in ismi fenerbahçe ile anılıyordu.. bakalım transferi gerçekleşecek mi

• Ben hala anlamıyorum Jasi nin nasıl oldu da NBA de süre alamadığını ?? Yani 15 dk süre almalı idi en azından..Hele ki State gibi takımda.. Onun hatası bence Pacers a gitmek oldu en başında
    Şimdi ben Panathınaıkos a gelsin istiyorum..Hem seyri çok daha güzel olur hem de zaten Pano F4 de yer alacak takımlardan..Olympıkoas kesin değil ama Jasi oraya giderse F4 de 2.takım olurlar..Ee bu da Efes için kontenjan azalması demek
    Ahh keşke Efes e gelse..Hadi bastır Tuncay bey paraları da getir şu adamı Blatt de geldi

• quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Ben hala anlamıyorum Jasi nin nasıl oldu da NBA de süre alamadığını ?? Yani 15 dk süre almalı idi en azından..Hele ki State gibi takımda.. Onun hatası bence Pacers a gitmek oldu en başında
    Şimdi ben Panathınaıkos a gelsin istiyorum..Hem seyri çok daha güzel olur hem de zaten Pano F4 de yer alacak takımlardan..Olympıkoas kesin değil ama Jasi oraya giderse F4 de 2.takım olurlar..Ee bu da Efes için kontenjan azalması demek
    Ahh keşke Efes e gelse..Hadi bastır Tuncay bey paraları da getir şu adamı Blatt de geldi

hocam naptın pana'da zaten diamantidis var

• Olsun Becirovic (eğer ayrılmadı ise) Spanuılos , Hatzıvretraz (yazamadık adları ) da var... Zaten Jasi & Diamandıtıs den biri 2 numara oynar..
    Zaten Panathınaıkos un yeri garanti F4 de ondan dolayı Jasi gidecekse oraya gitsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

Jasikevicius Kovuldu!

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33448

temizchannel ayrı bi konu olarak açmış,bende buraya taşıyayım dedim temizchannel'ın mesajını
  • http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/0/686A392F25A02BDBC225735E003F8E7B?OpenDocument arenas bostonı g€ççeklerine çok emin nası kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 22 Eylül 2007; 18:29:55 >
  • http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/0/26DAA4B2BEC38E63C225735E003FD5A4?OpenDocument buda kiim ne işi varhiç tanımıom herifi tanıan var mıı bence ewingi almalılardı ama orlando kaptı en azından jefferson star olurduncaa den bi herif almamaları lazımdı

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.