Şimdi Ara

Yabancı kontenjanı düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de Manisaspor'un başındayım 12-13 sezonunda 6+2+2 olan kontenjan 6+2 ye düşüyor . Neden böyle olabilir ? Yapay zeka falan mı yoksa Türkiye liginin sıralamasıyla mı ilgili yoksa sözde TFF'nin yaptığı bir saçmalık mı ?

• Kural 2 yil icin getirildi zaten
  • Gerçek hayattada böyle.
  • Real time editör ile vatandaşlığa geçme süresini 5 yıla indirdim, biraz daha rahat oluyor.

Sanki her yıl Dünya yıldızlarını piyasaya çıkarıyoruz da yabancı sınırlamasını koyuyorlar. Oyunda bile 10 yıl da bir anca yıldız çıkıyor, düşünün.
  • +1 aynen öyle... Öyle bir türk oyuncu sorunu var ki anlatamam... Oyunda kanserr oluyorum... Allahtan eren güngör ömer toprak ve necip uysal var... Kaleyede colkanla 4 türk standart bunlar oluyor. 2 de nereye bulursam artık alıp koyuyorum ama çıldırıcam yani... Ne yabancılar çıkyo oyunda ma türk yok. 14 yabancı oyuncum var 8ini kadroya aldım diğer 6 tanesi chelsea real barca vs. takımlarda kiralık oynuyorlar... Düşünün artık oynatamadığım oyuncular orda oynuyorsa bende ki yabancıları... Sezonda 2020 ye dayadım bu arada...
  • Eren Derdiyok - Arda Turan - Nuri Şahin - Selçuk Inan - Atila Turan - Eren G. - Ömer Toprak - Serdar Taşçı - Onur Kıvrak
    Galatasaray'a bunları alınca öyle hileye falan gerek kalmıyor.
  • ilk sezonda almak çok zor bunlar. Ama dediğin gibi Nuri şahin Arda Turan Necip Uysal Ömer Toprak Eren Güngör Ounr Kıvrak... Bunlar bnm kadromda da var bende birde engil adıgüzel diye bi adam var. Adamın skilleride soyadı gibi güzel walla. Regende çıkma türk. Tek kelimeyle süper. REgenden çıkan 2 tane forvetim var ibrahim Issah(ghana) ve engin adıgüzel. Bu 2si öyle böyle değiller :) Yanına Babacar Pastore Zhirkov aldım Sağ açığa da birini buldum çok deli kadro oldu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.