Şimdi Ara

Yabancı birisine alınabilecek hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar Viyanalı 4 arkadaşım var 3ü kız 1i erkek çarşamba türkiyeden ayrılcaklar acil hediye bakıyorum pahalı olması önemli değil (pahalı olmasın lan ) bizi çok seviyolar özellikle türk erkeklerini çok centilmen buluolar beyler güzel şirin hediye arıyorum 4ünede ACİL ÖNERİ BEKLİYORUM

• Hepsine de birer tablo al güzel şöyle, hem hatıra olur, hem uzun ömürlü, hem evde hoş durur, hem cinsiyet problemi yok, hem baktıkça seni hatırlar vs vs
  • Kişilerin karakterlerinden yola çıkarak hepsine farklı hediyeler al.Birine kitap birine dvdmi olur bilemem artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristomaxos

Kişilerin karakterlerinden yola çıkarak hepsine farklı hediyeler al.Birine kitap birine dvdmi olur bilemem artık.

Çok klasik ya kitab dvd hem almanca ve inglizce biliolar :) kitap dvd heryerde alınır önemli olan türkiyeyi ve beni anımsatcak şeyleri almamız lazım :(
  • Hadi beyler ya biraz öneri verin
  • gömlek
  • dantelli g-string kızlara erkeğede pipo
  • kendi fotoğrafını çek, imzala, çerçevele ve kızlara ver.
  • g-string al işte denilcek en saçma şey ben senin gibi abazan değilim sory
  • Tarih kitapı ver bence.
  • kızlara benim numaramı ver bak nasıl mutlu oluyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox

Tarih kitapı ver bence.

• hepsine nazar bocuğu alıp postala
  • gıt yöresel eşyalar al dvd nın kıtabın ömru ne kadar olacak lakın şöyle yöresel bakınca buraları hatırlatacak şeyler
  • Tarih kitabı vercektim hemde Kanuni sultan süleymanın :D ama ayıp olur dedim içimden
  • Beraber çekildiğiniz fotorafları kara kalem yaptırıp çerçeveletebilirsin.Hepsine ayrı ayrı yaptırırsın hoş olur.İster birlekte olduğunuz istersende vereceğin kişiyle çekildiğin bir fotoğraf olur farketmez.Mümkünse ülkemizi tanıtan bir tarihi yapı ya da mekan da çekilmiş fotoğraf olsun.
  • karar verdim zaten ya ya ayasofya yada sultanahmetin resmini tablo falan alcam erkeğede bişeyler bakarız fener formamı veririm onada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.