Şimdi Ara

Ya AŞI KORKUSUNA BİR ÇARE VAR MI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bizimkiler bastırıyor grip aşısı için. İflahımı kestiler. Bna bir çare yok mu yaw? Sprey,bant falan çıkıyordu nooldu onlar? Cesaret iğnesi diye bişii varmış da aşı için iğne olmak biraz ayıca. Ya bi el atın. Bi de hiç acımadı demezler mi!? Ben bütün aşılarımın girişini,enjektesini,çıkışını hissetmişimdir. Amma hissi körelmiş bu insanların.

• buy korkuyu yenmek için bol bol aşı vurunman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: theone1

Ya bizimkiler bastırıyor grip aşısı için. İflahımı kestiler. Bna bir çare yok mu yaw? Sprey,bant falan çıkıyordu nooldu onlar? Cesaret iğnesi diye bişii varmış da aşı için iğne olmak biraz ayıca. Ya bi el atın. Bi de hiç acımadı demezler mi!? Ben bütün aşılarımın girişini,enjektesini,çıkışını hissetmişimdir. Amma hissi körelmiş bu insanların.

grip aşısı falan olma...Aşı olunca daha çabuk grip oluyorsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: theone1

Ya bizimkiler bastırıyor grip aşısı için. İflahımı kestiler. Bna bir çare yok mu yaw? Sprey,bant falan çıkıyordu nooldu onlar? Cesaret iğnesi diye bişii varmış da aşı için iğne olmak biraz ayıca. Ya bi el atın. Bi de hiç acımadı demezler mi!? Ben bütün aşılarımın girişini,enjektesini,çıkışını hissetmişimdir. Amma hissi körelmiş bu insanların.

Merak etme birşey olmaz.

Sivrisinek ısırırmış gibi oluyor. Ama bir gün sonra morarıyor, çok acıyor..
  • haha olm Delirdinmi

Ne korkulurmu iğneden biri seni cimcikliyor gibi farzet ama ondanda az bir acı hissediyorsun

Ben Şuan Grip oldum geçsin şu grip gidecem hemen aşı olacam bütün sene uğraşamam yataklarda korkma sen Kasmassan kendini bişe hissetmezsin
  • derin derin nefes alıp sayacaksın sakın kendini sıkma...
  • can yakmayanları icat edildi buyuk ihtimal yaygınlaşır. sen ve benim gibi korkaklar bunun ustesinden bu sekilde geliriz.
  • Hayattaki acılardan çok çok daha hafif
  • Aşı olmadan önce birini ayarlat alkollü mendil koklatsın bayılırsın, sonra aşını olursun
  • Aşı neredeyse hiç acıtmaz.Biraz yakar ama aman aman bir şey de değil bir kez ol alışırsın sonra.Bende 5 ya da 6 yaşındayken iğneden çok korkardım ve ben hastayken dedem bir kere iğne yapmıştı sonra o kadar da acı vermediğini anlayınca hiç korkmamaya başladım.Hatta okul zamanı aşı olduğumuz zaman sevinirdim tatil yapacaz diye
  • annengile aşının zamanını geçtiğini söyleyebilirsin grip aşısı olma zamanı geçti böylece kurtulursun
  • Hort

4 yılda yenmiştir arkadaş bence korkuyu

quote:

annengile aşının zamanını geçtiğini söyleyebilirsin grip aşısı olma zamanı geçti böylece kurtulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Johnnie -- 7 Şubat 2009; 11:43:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: i love this game!!!

buy korkuyu yenmek için bol bol aşı vurunman lazım

korkuların üzerine gitmek yani.. tecavüzden korkan kişi belgradda d****mış vaziyettemi gezsin ozaman

espri alıntı: penguen..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.