Şimdi Ara

Ya arkadaşlar nedir bu 0532 li hat muhabbeti? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
12.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence de bu is turkcell in bi sekilde ortaya surdugu bi oyun ve insanlarımız(üzülerek insanlarımız diyorum) bu oyunu surduruyolar ve akıllı gecinen aptal sirketler de bu oyuna gelebiliyorlar. allah islah etsin
  • sirketlerimiz ne guzel(!) yatırımlar yapıyorlar sonra iş arge ye proje ye gelince 'paramız yok' diyolar.
  • Evet gercekten bu iste bir mantik aramayalim.05322* olunca simdi guvenilirse o zaman yasadisi orgutler kolayca alir bu noyu ve guven kazanmis olur.Cok sacma bir durum...!
  • Bu topic'i okuyanlar ve burdakiler gibi düşünenler artık 5322...... şeklinde numara gördüklerinde bırakın güven duymayı,kesin parayı basıp almıştır üçkağıtçı diyerekten uzak duracaklardır.Bu sebepten bu numaralara yatırım yapanların elinde kalanlar başka bir taraflarında patlayacaktır.
  • adamın biri ilanına "memurdan 532 ******* numara" diye ilan vermiş. valla salak çok yani.
  • ya rezil vezir eski avatarın daha güzeldi niye değiştin ki?Sana da uyuyordu.
    :)
  • Kibariye'ye sormuşlar;
    -Adı üstünde,ava atmaya yarayan şeydir.
    Demiş.
  • keh keh keh...
    +1
  • Yaw bizim arkadaşta 0532 2xx 92 93 nolu tel var.Kaça gider acaba
  • "kontor" mu? ben "kontör" diye biliyorum.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by rezilvezir</i>
    <br />Kibariye'ye sormuşlar;
    -Adı üstünde,ava atmaya yarayan şeydir.
    Demiş.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    İLAHİ REZİLVEZİR.HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU.
    EHEUEHE
  • 0532 2** ** **, deki 2** olayı güven meselesi değil, Turkcellin İlk sattığı Numaralar 2 yle başlıodu. O yüzden 2ile başlayan numaralara daha çok para istenio. ben 50,000$ lık ilan gördüm sabah gazatesinde, kafayı yedim. 75milyar para yapıo nerdeyse :D
    adam utanmasa SUBARU STI la takas yaparız dicek :D
    auhahuau.
    Bende Olsa 532 li binumara bende veririm ilan, ya tutarsa hesabı :D Belki Bi Kefal Atlar :D
  • ya bari bende ilan verim gazeteye belki bir sazan atlar
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by diablo2</i>
    <br />"kontor" mu? ben "kontör" diye biliyorum.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Sen doğru biliyorsun :)
    Anlaşılan her şeyi bilen adam bunu bilmiyor.
    Hiç kontör almamış anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.