Şimdi Ara

Xtrp Sorununa bir öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür bu sorunla müzdrip birisiym ancak evdeki bilgisayarımda böyle işyerindeki pcde yok. nedenini araştırdım ve şunu tespit ettim. evdeki blgisayarımda olan ama işyerindeki bilgisayarımda olmayan dosyalar var.
    evde defalarca kurmamam format atmama ragmen olmadı. aynı şeskilde kuruyor. bunun nedeni yani patch düzgün acılmıyor. mesela klasör içinde launcher.exe dosyası var bu olmaması lazım ancak her seferinde aynı dosyalar oluşuyor. ancak işyerindeki pc knight a sorunsuz giriyor ve klasör içi aynı dosyalar yok . önerim şu ben klsördeki dosyaları upload ettim umarım işiniz görür. upload ettigim dosyaları ve xrap klasörünü silip bunları yükleyiniz. ayrıca ss de gönderiyorum.
    Dosyları indirmek için

buda ss
     Xtrp Sorununa bir öneri

• oyuna giremeyenler klasör içine baksın klsör içleri byle olacak fazla yada eksik klasör var ise girmez boşuna ugraşmayın sorun k2 de yada knight online de degil kani pclerimzide patchler düzgün acılmıyo ve ben şuan oyundayım sabahtan beri içerdeyim ve lvl bile tladım .
  • günahını almak istemem ama hiç güvenmedim sana
  • Sana kim inanır ki daha 2 tane mesajın var tro olabilir
  • tabi paşa keyfin bilir bende sizin gibiydim iki gündür bu forumda yım haklısın güvenmemekte. klasör içi ss ler gönderiyom kontrol edin baksın herkes

• aga ss de yok upload linkide okunmuyo
  • Arkadaşlar birisi dosyaları taratabilir mi eğer bişe yoksa indircem anasını satıyım yeter artık uğraşmaktan bıktım.
  • bunlara gerek yok bosuna yüklemeyin baslat/calıstır/cmd den ipconfig/flushdns yazın enter a basın ve oyununuza bakın trojanıydı cartıydı curtuydu kasmaya gerek yok
  • ne ss si istiyon gönderem upload siteside r-a-p-i-d-s-h-a-r-e tabiki siz oyundamısınzı acaba merak ettim.
    flush dns falan ugraşmayın boşuna gece 3 e kadar evde denemedigim yol kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rryn -- 5 Nisan 2007; 12:33:05 >
  • Orjinalden alıntı: beymen_ksk

bunlara gerek yok bosuna yüklemeyin baslat/calıstır/cmd den ipconfig/flushdns yazın enter a basın ve oyununuza bakın trojanıydı cartıydı curtuydu kasmaya gerek yok

olmuyor fazla sallıyosun gibime geldi !
  • işte ss oyundayım ve de hiç dc olamdım.

ss
     Xtrp Sorununa bir öneri
  • Ayrıca bişey daha ben bir Hero Online diye bir oyun daha oynuyorum oda xtrap la baglanıyro onda hiçi bu tür sorunlar olmadı eger xtrap da olmuş lsa idi oda baglanmaması gerekirdi ama olmuyor. maalsefe tamamen sorun patch indikten sonra dogur acılımı yapamıyor sorun budur rkadaşlar en son hepiniz geleceksiniz buna knight online bu sorunla ilgilenmemesini sebebide bu yüzden knight online forumundada bu sorunlara cevp veren yok.
    neyse size kolay gele biraz kasmam lazım iyi günler
  • Vallaha sanmıyorum tehlikeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.