Şimdi Ara

Xperia Z3 Wifi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ofiste bağlandığım wifi ağında ilk başlarda problem yoktu fakat şimdi Bağlanılıyor diyo öyle bekliyo sonra Kaydedildi yazıyor tekrar bağlan diyorum aynı şey telefonu kapatıp açıyorum aynı şey deli olucam ya ofiste birinde G2 var sorunsuz bağlanıyor diğerinde Turkcell telefon var oda sorunsuz bağlanıyor bir tek ben bağlanamıyorum. Sorunun neden kaynaklandığını bilen ya da benim gibi bu sorunu yaşayan var mı aceba?

• bendede aynı sorun var kardeş wifi ve bluetooth çalışmıyor wifi ayarlarında mac adresi ce ıp adresi kullanılamıyor diyor bi türlü bulamadım sorunu sen bulduysan yardımcı olurmusun teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemo66 -- 25 Ağustos 2015; 11:41:01 >
  • Ayni sorun bende de var cozumu bulan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı sorun var çözüm buldunuz mu

• Benim Z1 dede aynı sorun var sony bizi görecek mi acaba..
  • Beyler hepiniz aynı sıkıntıdan bahsetmişsiniz bende de oldu ve şu şekilde çözmüştüm sizde deneyin bence

192.168 vs yazarak modem arayüzüne girin ve orada mac filtreleme bölümü olcaktır tabi markadan markaya değişicektir daha sonra telefonunuz mac adresini kayıt edin arayüzü daha sonra kaydet diyip çıkın sorun çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemo66

bendede aynı sorun var kardeş wifi ve bluetooth çalışmıyor wifi ayarlarında mac adresi ce ıp adresi kullanılamıyor diyor bi türlü bulamadım sorunu sen bulduysan yardımcı olurmusun teşekkürler

Tekefonum 3 gün önce servisten geldiğinde öyleydi. Sistem güncellemesi yaptım düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WonderCx W kullanıcısına yanıt
    sistem güncellemesi derken wifi olmadığı için sadece bilgisayardan güncelleme yapıyorum (sony pc corparation) dan ama düzelmiyor kardeş bluetooth ve wifi çalışmıyor anlamadım gitti nasıl olacak bilmiyorum
  • kemo66 K kullanıcısına yanıt
    Tamam pc den güncelle bakalım..

yapıyorum olmuyor
    Diagnostics yen wifi testi yap bakalım ne çıkçak.. Bunca zamandır wifi çalışmadan mı kullanıyodun merak ettin servise versen şimdiye gelmişti :)

Edit: *#*#7378423#*#* yazıp service test ten wifi ye bağlanmayı deneyebilirsin.. Olmadı ver servise gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 17 Kasım 2015; 19:19:14 >
    kardeş garantisi olmadığı için servise cesaret edemiyorum senin dediğin yıldız kare 732 olan testi yaptım wlan enable yazıyor bluetooth içinde aynısını diyor (diagnostics) buradan test yapıyorum başarılı diyor bir türlü çözemedim ne olabilir durduk yere gidermi ya lanet olsun bu sony e sağlam diye aldık tırt çıktı yazılım güncellemeside yapıyorum olmuyor en son çarem bir tamirciye vercem tekrar beni bilgilendirirsen sevinirim verdiğin bilgiler içinde teşekkür ederim
    Telefon algılıyo işte ama yazılımsal bir sorun var gibi duruyor. Sony call centeri ara bu durumla ilgili söyleyecekleti birşey olabilir başkalarıda yaşamıştır bu sorunu illaki önerebilcekleri bir çözüm vardır diye düşünüyorum..

Olmadı kendin götür servise elden ver benm gibi kargoyla verirsen 1 ayda geei gelir..

• Ağa bağlanırken sabit ip verin telefonunuza. Girersiniz öyle. Modemle alakalı bir durum. Modemi de kapatıp açabilirsiniz.

• Lg iste ne beklersin

• beyler aynı sorunu ben de yaşıyorum diagonaticsden test ediyorum calısıyor fakat wifi ve bluetooth açılmıyor ne yapmam gerek z3 kullanıyorum
  • Bir ara bende bağlananıyordum meğer benimkinin sebebi biraz başkaymış wifi ile mobil veri ikisi açıkken çekmiyor. Birini kapamak gerekiyor çok saçma değil miç
    bu gibi durumda cihazı güvenli modda açıp deneyin bende işe yaradı güvenli modda çalışıyorsa muhakkak bir uygulama engelliyordur
  • Bende m4 aqua var.Bluetooth ve wi-fi çalışmıyor.Başlarda telefon reset atıyordu.Şimdiyse hiç açılmıyor.Wi-fi testi geçiyor ama bluetooth testi başarısız.Sorun donanım kaynaklı mı yani?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.