Şimdi Ara

Xperia Z3 ve KVK Hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha öncede yazdım illallah ettim artık gerçekten. Cihaz bir haftalıkken üst hoparlörden su geçirdi dokunmatik çalışmadı gönderdim gidene kadar kurumuş bişey yok dedi gönderdiler. Değişim istiyorum kabul etmiyorum dedim ama nafile. KVK bildiğiniz gibi arayıp derdini de anlatamıyorsun dakikası 3 TL. Cihaz 1.5 ay sonra yine aynı sorunu çıkardı dokunmatik çalışmadı ben müsait olamadığım için telefonu arkadaşım gönderdi. Kargoda kendi adresini vermiş gönderen olarak. Fakat ben kutunun içine kendi adresimi de yazmıştım. Tek tek tüm sorunları yazdım kağıda daha 1 haftalıkken değiştirmediniz şimdi 1 ayı geçti DOA kapsamı olmuyor değiştirmeyeceksiniz ben para iadesi istiyorum dedim. Sistemden takip ettim bi baktım parça bekleniyor yazıyor. Aradım hemen kesinlikle bir vida bile değişim istemiyorum geri gönderin dedim. Adresi sordum hangi adres görünüyor diye arkadaşın adresini söylediler değiştirn onuda güncelleyin dedim kendi adresimi verdim. 1 gün sonra sisteme bir daha baktım kargolanmaya hazır diyo biliyorum başıma geleceği aradım naptınız telefona diye ekran değişmiş kasa değişmiş ulan ben boşuna mı arayıp her seferinde 15 dk dil döküyorum ne diye parça değiştiriyorsunuz dedim mal mal dinledi tamam dedi kapattı. İçime kurt düştü tekrar aradım adresi sordum hangi adrese gelecek diye bu kez doğru adresi benim adresi söylediler. Buraya göndereceğiz dediler tamam doğrudur dedim. Aradan bi kaç gün geçti hala kargoyla ilgili bi mesaj gelmedi sisteme bakıyorum gitti diyor. Bekledim bekledim yok yüklü fatura geleceği için aramadım da. Sonra bi baktım telefonu bizim arkadaşın adresine göndermişler oda şehir dışında olduğu için alan olmamış telefon gitmiş tekrar kargo şubesine artık orda ne kadar kaldı başına ne geldi bilinmez. Aradım hemen KVKyı dedim telefonun durumunu öğrenmek istiyorum. Verdim IME yi beyfendi gönderilmiş telefonunuz çok olmuş. Ne zaman gönderilmiş? 1 mayısta çıkmış bizden peki hangi adrese gönderilmiş. İşte arkadaşın adresi söyledi. Peki bak bakalım sisteme hangi adres görünüyor dedim aaa yanlış adres dedi. Adres ne zaman güncellenmiş bak dedim 28 Nisan diyo. Demek ki yanlış adres bariz belli telefon başkasına gitmiş elime hala geçmedi bulun onu bana geri getirin dedim tamam kayıt oluşturuyorum dedi kapattı. Aradan bu kadar zaman geçti ne aradılar ne ettiler. Şimdi ne demeli KVKya? Üstelik o ay sadece 96 TL lik KVK ile konuşmuşum. Fatura dökümü aldım vodafonedan. Tüm bunlar yetmiyor gibi geçen telefonu suya sokayım bakalım nasıl yapmışlar kasayı dedim. Yine üst hoparlörden su aldı artık telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesi gelmiyor. Kapaklar kapalı olmasına rağmen hafıza kartı bölümünden de su aldı hafıza kartı okumamaya başladı. Sanırım hatta ıslandı telefon artık neredeyse hiç çekmiyor. Kamerası da su geçirdi 3 gün içinde su kurumadı. Arkadaşlar ne yapmalıyım sizce şimdi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.