Şimdi Ara

Xperia Z3 Suya koydum dokunmatiği çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
7.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumu daha öncedende suya koyuyordum ama böyle birşey olmuyordu dün akşam musluğun altına koydum ilk tuşlar bir birlerine karıştı 4 e basıyorum 5 işliyordu şimdide hiç biri çalışmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

• 2 bin lira verdiğiniz telefonu bile bile hangi akla hizmet suya sokuyorsunuz anlamıyorum ki.

Sıvı temasında garanti dışı kalıyor, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

2 bin lira verdiğiniz telefonu bile bile hangi akla hizmet suya sokuyorsunuz anlamıyorum ki.

Telefonun suda kalma hatta suda müzik oynatma video çekme özelliği olduğunu bilmiyor olamazsınız.
    Sony Z sesirinin sıvı temas garanti dışı olmuyor yanlış bilgilendirme öyle her okuduğun konulara yorum yazma konu hakkında bilgin yoksa.
  • Gönder o zaman servise gör (:

THH ile alırsın paranı oda aylar sürüyor. Yani durduk yerde telefonu çeşme altına sokmamayı paranı almak için uğraşırken öğrenirsin. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mz_snr -- 6 Aralık 2014; 11:25:32 >
  • quote:

Gönder o zaman servise gör (:

THH ile alırsın paranı oda aylar sürüyor. Yani durduk yerde telefonu çeşme altına sokmamayı paranı almak için uğraşırken öğrenirsin. :D

Aynı sorundan dolayı telefonu garantiye gönderip yaptıranlar var hatta 2 3 kez yaptıranlar var.

Olmadı THH ye başvururuz sorun değil.

Ayrıca su alsa anakart felan yanması gerekmez mi suyu alıp almadığını bilmiyorum ama ekran çalışmıyor kamera sorunsuz çalışıyor sorunsuz müzikte çalıyor ama dokunmatik çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jancars -- 6 Aralık 2014; 11:46:37 >
  • Bu telefonlar su geçirmez değil. Sıçramalara ve yağmura maruz kalmalara karşı anca garanti verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Bu telefonlar su geçirmez değil. Sıçramalara ve yağmura maruz kalmalara karşı anca garanti verir.

Sorun dokunmatikte
  • Jancars J kullanıcısına yanıt
    içeriye sıvı teması olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

içeriye sıvı teması olmuştur.
    Sıvı temas etse bile kuruyunca kendine gelmesi gerekmez mi bunun lehimleri tozdan mı yapılıyor su deyince sanki silip süpürüyor dışı kaliteli içi damla suyla bozulabiliyor
  • Musluğun altina soktugunda olan basinctan dolayı sivi almis telefonun geçmiş olsun servise yollardan 2000 TL masraf cikarirlar au gecirmeme sertifikalarini iyi okumanız lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

Musluğun altina soktugunda olan basinctan dolayı sivi almis telefonun geçmiş olsun servise yollardan 2000 TL masraf cikarirlar au gecirmeme sertifikalarini iyi okumanız lazımdı
    Anlamadığım neden sadace dokunmatik bozuluyor geri kalan heryer çalışıyor dokunmatikte arada tuşlar basıyor bazen basmıyor garantiye dokunmatik arızalı diye göndereceğim yapılmazsa kırar atarım iphone 6 plus alırım bir dahada sonye bulaşmam.
  • quote:

2 bin lira verdiğiniz telefonu bile bile hangi akla hizmet suya sokuyorsunuz anlamıyorum ki.

Tüm reklamlarında suyun altına girip video çekebilirsiniz diye övünüyorlar su altı fotoğraf diye övünüyorlar bu işin garantisini veriyolarsa sorunsuz tamir edicekler . Sony'nin tercih edilcek bir yanı olmazdı eğer su geçirmezlik olmasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: -zed-

quote:

Tüm reklamlarında suyun altına girip video çekebilirsiniz diye övünüyorlar su altı fotoğraf diye övünüyorlar bu işin garantisini veriyolarsa sorunsuz tamir edicekler . Sony'nin tercih edilcek bir yanı olmazdı eğer su geçirmezlik olmasa

Sahtekarlık bas baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jancars

Telefonumu daha öncedende suya koyuyordum ama böyle birşey olmuyordu dün akşam musluğun altına koydum ilk tuşlar bir birlerine karıştı 4 e basıyorum 5 işliyordu şimdide hiç biri çalışmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Sorması ayıp, hangi mantıkla musluğun altına sokuyorsun telefonu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

quote:

Telefonumu daha öncedende suya koyuyordum ama böyle birşey olmuyordu dün akşam musluğun altına koydum ilk tuşlar bir birlerine karıştı 4 e basıyorum 5 işliyordu şimdide hiç biri çalışmıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Sorması ayıp, hangi mantıkla musluğun altına sokuyorsun telefonu?
    Cahil cahil insanlar yorum yazmasın lütfen telefon akşama kadar reklamlarda havuzda video çekiyor adamlar biz 2 dk musluk altına tutuk diye mi su kaçırır oldu.
  • quote:

Cahil cahil insanlar yorum yazmasın lütfen telefon akşama kadar reklamlarda havuzda video çekiyor adamlar biz 2 dk musluk altına tutuk diye mi su kaçırır oldu.

waterproof yazan kol saatleri bile su geçiriyor kardeş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: INOVASYON

quote:

waterproof yazan kol saatleri bile su geçiriyor kardeş...

Alıntıları Göster
    forumda kaç kişinin telefonuna su girdi de konular açıldı, keşke yapmasaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Telefonu sırf bu özelliği yüzünden aldım zaten keşke yapmasaydım yerine keşke almasaydım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Telefonu sırf bu özelliği yüzünden aldım zaten keşke yapmasaydım yerine keşke almasaydım

Alıntıları Göster
    adam herkese atarlanmış forumdakilerin suçu ne biz mi soktuk musluğun altına
    ayrıca onu yapman hata arkadaşım su geçirmez değil suya dayanıklı şu ayrımı yapalım lütfen sony insanları o şekilde aldatıyor maalesef ( sony kullanıcısıyım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okank. -- 7 Aralık 2014; 3:25:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okank.

adam herkese atarlanmış forumdakilerin suçu ne biz mi soktuk musluğun altına
    ayrıca onu yapman hata arkadaşım su geçirmez değil suya dayanıklı şu ayrımı yapalım lütfen sony insanları o şekilde aldatıyor maalesef ( sony kullanıcısıyım )

Alıntıları Göster
    afedersin 2 bin tl ustu bayılıp suya sok sonra millete atarlan hangi akla hizmet musluga sokuyorsan sanki eline ne geççek musluk suyunun basinçindan dolayi su geçirmiş sanırım dokunmatıgınin bozulmasıda ilginç aslında garantiye versende kullanıcı hatası derler 2 bin tl çöp oldu gibi bişey tüketiciyi heyetine başvursan bile tuketıcı heyetini forumda abartıyorlar çok nadir tüketici heyetine başvurupta parasını alan var şansını denersin tabi

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.